ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودروهای نیسان
اخبار خودرو

30 مدل جدید از خودروهای نیسان تا سال 2027 به بازار عرضه خواهند شد

براساس اعلام خودروساز بزرگ ژاپنی، تا سال 2027، سی مدل جدید از خودروهای نیسان روانه بازار جهانی خواهند شد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۳۰

شرکت خودروسازی ژاپنی نیسان طی چندسال اخیر و پس از رسوایی «کارلوس گون»، درگیر مشکلات متعددی در تولید و عرضه خودروهای جدید بوده است. اکنون خودروساز ژاپنی تصمیم دارد که موفقیت‌های گذشته خود را احیا کند. براساس اعلام این شرکت، تا سال 2027، سی مدل جدید از خودروهای نیسان روانه بازار جهانی خواهند شد. نیسان این 30 مدل را تحت طرح تجاری «The Arc» به تولید خواهد رساند.

براساس اعلام نیسان، 16 مدل از 30 مدل خودروهای جدید این شرکت از قوای فنی هیبریدی یا الکتریکی بهره خواهند برد. 14 مدل دیگر نیز با موتورهای درون‌سوز به تولید می‌رسند. نیسان با انتشار یک ویدیو، ظاهر مبهمی از 25 مدل آینده خود را به نمایش گذاشته است؛ بنابراین پنج دستگاه از جدیدترین محصولات نیسان هنوز به مرحله تثبیت طراحی نرسیده‌اند.

خودروهای نیسان برای بازارهای مختلف

البته سی مدل جدید خودروهای نیسان به‌صورت یکپارچه در تمامی بازارها عرضه نمی‌شوند. استراتژی نیسان برای مدل‌های جدید به‌صورت منطقه‌ای تدوین شده است. برای مثال، هفت مدل کاملاً جدید برای عرضه به ایالات‌متحده و کانادا معرفی خواهد شد. سایر مدل‌ها نیز برای مناطق دیگر جهان همچون خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی و اروپا درنظر گرفته شده‌اند.

در بین 30 مدل اتومبیل‌های جدید نیسان، شاهد تأکید ویژه بر کراس‌اوورها و شاسی‌بلندها هستیم. پنج مدل جدید که برای عرضه به بازار خاورمیانه درنظر گرفته شده‌اند، همگی شاسی‌بلند هستند. بااین‌حال مشتریان آفریقایی می‌توانند از بین دو مدل جدید نیسان، صاحب یک سدان درون‌سوز کوچک باشند. شش مدل دیگر نیز به اروپا خواهند رفت که تمامی آن‌ها الکتریکی هستند.

خودروهای نیسان

نیسان مبدأ برند خود، یعنی ژاپن را فراموش نکرده است. پنج مدل کاملاً جدید از بین جدیدترین محصولات نیسان، سهم مشتریان ژاپنی خواهد بود. بازار کشور مجاور یعنی چین نیز برای نیسان مهم است و این شرکت هشت خودروی جدید را به چین ارسال خواهد کرد. همانند بازار اروپا، خودروهای جدید نیسان در چین نیز الکتریکی یا هیبریدی خواهند بود. البته باید اشاره کنیم که تنها نیمی از خودروهای جدید نیسان در چین با برند این شرکت عرضه می‌شوند و باقی آن‌ها با لوگوی شرکای چینی نیسان به بازار عرضه خواهند شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی