ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خرید لیزینگی خودرو
اخبار خودرو

تجمع شاکیان خرید لیزینگی خودرو در تاکستان قزوین به خشونت منجر شد

روز گذشته و در جریان تجمع شاکیان خرید لیزینگی خودرو از یک شرکت در استان قزوین، این تجمع به خشونت کشیده شد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۱۵

روز گذشته و در جریان تجمع شاکیان خرید لیزینگی خودرو از یک شرکت در استان قزوین، این تجمع به خشونت کشیده شد. به نقل از خبرگزاری فارس، طی تیراندازی از سوی مدیران شرکت لیزینگ خودرو به سوی شاکیان، یک نفر کشته شد و چند نفر نیز زخمی شدند. منابع دیگر تعداد کشته‌های این حادثه را بیش از یک نفر اعلام کرده‌اند.

تجمع شاکیان خرید لیزینگی خودرو در ساعت 21 روز جمعه، 13 بهمن‌ماه صورت گرفت. طی آن، افراد شاکی از شرکت الماس خودرو مقابل منزل یکی از عوامل این شرکت تجمع کردند. تیراندازی نیز از سوی منسوبین شرکت الماس خودرو به‌سوی جمعیت با استفاده از اسلحه شکاری انجام شده است. خبرگزاری صداوسیما آسیب‌دیدگان این حادثه را شامل مأموران نیروی انتظامی، تجمع‌کنندگان و همچنین عابران پیاده حاضر در محل عنوان کرده. به گفته «ذبیح‌الله باقی»، معاون سیاسی فرمانداری تاکستان، ضارب با تلاش نیروی انتظامی در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

تجمعات چندباره شاکیان خرید لیزینگی خودرو در استان قزوین

افرادی که شب گذشته مقابل منزل عوامل شرکت الماس خودرو تجمع کردند، از مدت‌ها پیش نسبت به عملکرد این شرکت شاکی هستند. شرکت الماس خودرو به بهانه فروش خودروی لیزینگی، از ساکنین منطقه تاکستان در قزوین وجه قابل‌توجهی را دریافت کرده اما خودرویی به آن‌ها تحویل نداده است. شاکیان شرکت الماس خودرو طی سال اخیر، پیگیر مطالبات خود از شرکت لیزینگ بوده‌اند. درحال‌حاضر برخی مدیران این شرکت در زندان هستند و به گفته شاکیان، قرار است وجه پرداخت‌شده به آن‌ها پس داده شود.

خرید لیزینگی خودرو

البته الماس خودرو تنها شرکت لیزینگ در استان قزوین نیست که برای مشتریان خود دردسر درست کرده است. پیش‌ازاین شاکیان شرکت طراوات خودرو نوین چندبار در این استان اقدام به تجمع کرده بودند. ازاین‌رو به مصرف‌کنندگان توصیه می‌شود در شرایطی که بازار خودرو به‌شدت آشفته است، خرید خودرو را تنها از مراجع مورد اعتماد خود انجام دهند تا درگیر مسائلی از این قبیل نشوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی