ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت دیگنیتی پرستیژ
اخبار خودرو

هیجان اولیه فروکش کرد؛ قیمت دیگنیتی پرستیژ در بازار کاهش یافت + جدول

قیمت دیگنیتی پرستیژ پس از ثبت یک هیجان اولیه، به مرحله ثبات رسید. البته بهای آن با نرخ کارخانه حدود نیم میلیارد تومان تفاوت دارد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۱ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

دیگنیتی پرستیژ یکی از محصولات جدید بهمن موتور است که مدتی پیش توسط دیجیاتو مورد بررسی قرار گرفت. این خودرو طی ماه‌های اخیر وارد بازار شد و پس از ثبت یک هیجان اولیه، به مرحله ثبات رسید. البته همچنان قیمت دیگنیتی پرستیژ با نرخ کارخانه حدود نیم میلیارد تومان تفاوت دارد. این اختلاف تنها از طریق عرضه سنگین خودرو به بازار کاهش خواهد یافت.

جدول قیمت دیگنیتی پرستیژ در بازار، آذرماه 1402:

مدل خودروتریم داخلی و رنگقیمتنوع فروش
دیگنیتی پرستیژمشکی با تریم مشکی۱٬۹۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توماننقد و اقساط
سفید با تریم مشکی۱٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توماننقد و اقساط
سفید با تریم مارون۱٬۹۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰ توماننقد و اقساط
مشکی با تریم مارون۲٬۰۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ توماننقد و اقساط

بهمن موتور تنها در مرحله اول سامانه یکپارچه حضور داشت و پس از آن فراخوان محصولات خود را با تأخیر انجام داد. این تأخیر شامل حال دیگنیتی پرستیژ نیز شد و این خودرو با تأخیر فراوان در پاییز 1402 به دست مشتریان رسید. همانند بسیاری دیگر از خودروهای جدید، این کراس‌اوور نیز با قیمت هیجانی در ابتدا آگهی شد. نرخ‌های اولیه قیمت دیگنیتی پرستیژ در محدوده دو میلیارد و 200 الی دو میلیارد و 300 میلیون تومان قرار داشتند. بااین‌حال، شرایط رکود بازار و عدم تمایل خریداران به خرید این خودرو با اختلاف قیمت بالا، سبب شد تا بهای این خودرو در بازار کاهش یابد.

قیمت دیگنیتی پرستیژ

اکنون قیمت دیگنیتی پرستیژ به کمتر از دو میلیارد تومان کاهش یافته است. همچنین اگر آگهی‌های خریدوفروش این خودرو در پلتفرم‌های آنلاین را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از مالکان تصمیم به فروش این خودرو با روش اقساطی گرفته‌اند. پیش‌بینی می‌کنیم این شرایط حداقل برای کوتاه‌مدت برقرار باشد؛ به‌ویژه آنکه اکنون رقبای دیگنیتی پرستیژ در سامانه یکپارچه بدون نیاز به نوبت‌دهی عرضه شده‌اند. زمانی که اختلاف قیمت این خودرو با نرخ کارخانه آن به حدود 100 میلیون تومان برسد، آنگاه ارزش خرید این خودرو در بازار افزایش پیدا خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی