ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش وانت آریسان 2
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش وانت آریسان 2 برای اردیبهشت‌ماه 1403 اعلام شد + جدول

ایران‌خودرو در نخستین روزهای اردیبهشت 1403، شرایط فروش وانت آریسان 2 را اعلام کرد. این شرایط از نوع پرداخت نقدی با موعد تحویل فوری است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۹:۳۰

ایران‌خودرو در نخستین روزهای اردیبهشت‌ماه 1403، شرایط فروش وانت آریسان 2 را اعلام کرد. این شرایط از نوع پرداخت نقدی با موعد تحویل فوری است که براساس آن، خودروها با موعد تحویل 90 روزه به متقاضیان واگذار می‌شوند. شرایط فروش وانت آریسان 2 از تاریخ سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403 رأس ساعت 10 صبح فعال خواهد شد.

شرایط فروش وانت آریسان 2، اردیبهشت 1403:

خودروقیمترنگ‌های موجودموعد تحویل
وانت آریسان 2413,908,300سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری90 روزه

براساس اعلام ایران‌خودرو، وانت آریسان 2 در سال جدید به تجهیزات اجباری ایمنی مجهز شده است؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت که در این وانت امکاناتی همچون سیستم کنترل پایداری را ببینیم. براین‌اساس، می‌توان گفت که درحال‌حاضر آریسان 2 امن‌ترین وانت ارزان‌قیمت تولید داخل به‌حساب می‌آید. آریسان 2 از وانت نیسان کهنسال و بدون کیسه هوا یا وانت پراید کوچک و ضعیف امنیت بیشتری دارد. همین موضوع می‌تواند باعث ادامه فروش موفق این وانت در بازار ایران شود.

شرایط فروش وانت آریسان 2

هم‌اکنون قیمت وانت آریسان 2 در بازار آزاد حدود 450 میلیون تومان است که اختلاف 37 میلیون تومانی با نرخ بازار آزاد دارد. از آنجایی‌که شورای رقابت و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان در قیمت‌گذاری خودروهای تجاری دخالت ندارند، انتظار داریم اختلاف قیمت وانت آریسان در بازار و کارخانه در حد کمتر از 100 میلیون تومان باقی بماند. ایران‌خودرو نیز به‌صورت مکرر بخشنامه‌های فروش آریسان را منتشر می‌کند.

آریسان 2 به‌دلیل تغییر پیشرانه، چهره بهتر و امکانات بیشتر، یک خودرو تجاری محبوب در بازار ما محسوب می‌شود. زیر کاپوت این وانت، پیشرانه 1.8 لیتری XU7P قرار دارد که قدرت و گشتاور بیشتری نسبت به موتور پیکان در آریسان 1 تولید می‌کند. همچنین سیستم انتقال قدرت این وانت از دیفرانسیل عقب، به دیفرانسیل جلو تبدیل شده است. این تغییرات باعث شده‌اند که نسل جدید آریسان برخلاف نسل قبلی خود، یک خودروی موفق در بازار باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی