ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S از سوی سایپا اعلام شد + جدول آبان‌ماه 1402

سایپا در ادامه بخشنامه‌های فروش خریداران سامانه یکپارچه، شرایط فروش کوییک R تیپ S را نیز اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۴ آبان ۱۴۰۲ | ۱۱:۴۵

سایپا در ادامه بخشنامه‌های فروش خریداران سامانه یکپارچه، شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S را نیز اعلام کرد. این شرایط برای متقاضیان خرید کوییک که در دور دوم سامانه یکپارچه، اولویت تحویل خودرو در بهار 1403 را دارند، اعلام شده است. سایپا برای اطلاع‌رسانی به متقاضیان، در تاریخ 22 آبان‌ماه 1402 پیامک اطلاع‌رسانی برای آن‌ها ارسال کرده است.

قیمت کوییک R‌ تیپ S از سوی سایپا در این بخشنامه فروش، حدود 293 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری، یعنی 90 روز کاری در اختیار متقاضیان قرار دارد. بنابراین در بهترین حالت، تحویل خودرو در اسفندماه 1402 صورت خواهد گرفت. در حالت عادی نیز تحویل این خودروها پس از نوروز 1403 صورت می‌گیرد.

کوییک R‌ تیپ S درحقیقت نسخه دورنگ کوییک S‌ یا همان کوییک فیس‌لیفت به‌حساب می‌آید. پنج ترکیب رنگی برای این خودرو درنظر گرفته شده است. این ترکیب‌های رنگی شامل سفید مشکی، سفید قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و مشکی قرمز هستند. بنابر اعلام سایپا، این خودرو به استانداردهای 85گانه مجهز است.

شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S در آبان‌ماه 1402:

خودروقیمترنگ‌های موجودموعد تحویل
کوییک R‌ تیپ S292 میلیون و 628 هزار تومانسفید مشکی، سفید قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و مشکی قرمز90 روزه

همان‌طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، کوییک R‌ تیپ S درواقع نسخه دو‌رنگ کوییک S به‌حساب می‌آید. بنابراین از نظر مشخصات فنی، هیچ تفاوتی میان کوییک S معمولی و کوییک SR وجود ندارد. حتی کابین این خودروها نیز کاملاً شبیه به یکدیگر است. تنها تفاوت میان این خودروها به رنگ متفاوت سقف و فلاپ‌های آینه محدود می‌شود. اعمال استانداردهای 85گانه در این خودرو ما را امیدوار می‌کند که با خودرویی مجهز به سیستم کنترل پایداری یا ESP روبه‌رو باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی