ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیش فروش سایپا
قیمت و شرایط فروش خودرو

منتظر شرایط پیش فروش سایپا برای عید قربان باشید [خرداد ۱۴۰۳]

مطابق آن‌چه در شرایط پیش فروش سایپا طی مدت اخیر دیده‌ایم، احتمالا خودروهای اقتصادی و پرتیراژ این شرکت در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۳۳

سایپا تصمیم دارد تا به مناسبت عید قربان، شرایط پیش‌فروش برخی محصولات خود را برگزار کند. مطابق آن‌چه در شرایط پیش فروش سایپا طی مدت اخیر دیده‌ایم، احتمالاً خودروهای اقتصادی و پرتیراژ این شرکت نظیر کوییک، اطلس و ساینا به‌صورت پیش‌فروش در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. البته پس از انتشار جزئیات بخشنامه فروش سایپا، اطلاعات لازم از طریق دیجیاتو در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

براساس آن‌چه رسانه‌های داخلی اعلام کرده‌اند، پیش فروش سایپا ویژه عید قربان شامل بخش‌های مختلف برای متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده خواهد بود. این بخشنامه از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 23ام خرداد 1403 در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا در پورتال جامع ایرانی‌کار به آدرس https://saipa.iranecar.com صورت می‌پذیرد.

متقاضیان می‌توانند جهت تسهیل در فرآیند ثبت‌نام، قبل از زمان شروع ثبت‌نام به آدرس یادشده مراجعه کرده و نسبت به ثبت و یا به‌روزرسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

آن‌چه از شرایط پیش فروش سایپا انتظار داریم

شرایط پیش‌فروش سایپا و ایران‌خودرو با قیمت‌های غیرقطعی همراه هستند. ازاین‌رو در زمان ثبت‌نام، مبلغ پیش‌پرداخت براساس قیمت فعلی خودرو محاسبه می‌شود. مبنای تسویه حساب با مشتریان، قیمت خودرو در زمان تکمیل وجه خواهد بود. به‌طور معمول در پیش‌فروش‌های چندماهه سایپا و ایران‌خودرو، قیمت زمان تحویل خودرو اندکی نسبت به قیمت زمان ثبت‌نام افزایش را تجربه خواهد کرد.

پیش فروش سایپا

براساس عملکرد سایپا در عرضه خودروها به متقاضیان از ابتدای سال 1403، این شرکت تمایل به فروش محصولات خانواده کوییک و اطلس داشته است. سایپا در چند مرحله از متقاضیان شاهین دنده‌ای نیز دعوت کرد تا اتومبیل خود را با ساینا و کوییک تعویض کنند. همچنین شاهین اتوماتیک نیز در برخی شرایط فروش سایپا حضور دارد که چندان مورد توجه متقاضیان نیست. به‌دلیل عرضه انبوه کوییک به بازار، اختلاف قیمت این خودرو در بازار و کارخانه نسبت به محصولات ایران‌خودرو بسیار کمتر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی