ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش تارا دستی
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش تارا دستی ویژه مهرماه 1402 اعلام شد + جدول

شرایط فروش تارا دستی برای منتخبين اولويت‌های پاييز 1402 در قالب سامانه یکپارچه اعلام شده است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۶ مهر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو دور دیگری از شرایط فروش خودرو ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه را اعلام کرد. شرایط فروش تارا دستی برای منتخبین اولویت‌های پاییز 1402 در قالب سامانه یکپارچه اعلام شده است. این شرایط از نوع فروش فوری با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه است.

در شرایط فروش تارا دستی ویژه مهرماه 1402، قیمت این خودرو همچنان 394 میلیون و 494 هزار تومان اعلام شده. موعد تحویل خودروها به مشتریان نیز 90 روز کاری خواهد بود. متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه که بخش سوم اولویت پاییز 1402 هستند، مشمول این شرایط می‌شوند. همانند گذشته، ایران‌خودرو برای متقاضیان پیامک ارسال کرده و همچنین اسامی آن‌ها نیز در سایت فروش اینترنتی این شرکت قرار گرفته است.

درحال‌حاضر قیمت تارا دنده‌ای در بازار آزاد معادل 650 میلیون تومان است؛ بنابراین خریداران تارا دستی از ایران‌خودرو در حدود 250 میلیون تومان سود می‌کنند. متقاضیان خرید تارا از ایران‌خودرو به مدت 10 روز فرصت دارند تا به سایت خودروساز مراجعه کنند و وجه موردنیاز را به حساب شرکت واریز نمایند.

شرایط فروش تارا دستی ویژه مهرماه 1402:

خودروقیمتموعد تحویل
تارا دستی۳۹۴,۴۹۴,۰۰۰90 روزه

هم‌زمان با اعلام شرایط فروش تارا دنده‌ای از سوی ایران‌خودرو، متقاضیان خرید خودرو در مراحل قبلی به عدم تحویل خودروهایشان معترض هستند. طی ماه‌های اخیر، تحویل خودروهای مختلف ایران‌خودرو ازجمله تارا، دنا پلاس، سورن پلاس، پژو پارس، رانا پلاس و هایما به مشتریان با تأخیرهای طولانی‌مدت همراه بوده است. مدتی پیش نیز تعزیرات استان خراسان رضوی از احتکار هایما توسط ایران‌خودرو خبر داد. البته اعلام این خبر با تکذیب ایران‌خودرو همراه بود. ایران‌خودرو مدتی پیش تارا V1 پلاس را با آپشن‌های جدید معرفی کرد که درحال‌حاضر هنوز فروش این خودرو آغاز نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی