مزایای خرید آنلاین بیمه از فروشگاه بیمه ماهان [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پیشرفت اینترنت و فضای مجازی، زندگی ایرانیان را به کلی متحول کرده و فروشگاه های اینترنتی بسیاری برای فروش کالا های مختلف از طریق اینترنت ایجاد شده اند. اما فروش اینترنتی به کالا ها محدود نمی شود و امروزه کاربران، بسیاری از خدمات را نیز به صورت اینترنتی خریداری می کنند.
بیمه نیز از این قاعده مستثنی نیست فروشگاه آنلاین بیمه ماهان نیز بدین منظور افتتاح گردیده است .

در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان برای خرید آنلاین بیمه مزایای بسیاری در نظر گرفته شده و تخفیفات و هدایای ویژه ای نیز به کاربران تعلق می گیرد. نمونه ای از این مزایا و تخفیفات را در زیر ذکر می کنیم :

  • بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی از بیمه های مهم در صنعت توریسم و گردشگری است و این برای اخذ روادید در بسیاری از سفارتخانه ها اجباری می باشد

در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان بیمه مسافرتی را با ۵۰% تخفیف همراه با هدیه ای ویژه به صورت آنلاین خریداری کنید و درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید (برای خرید این بیمه نامه کلیک کنید).

  • بیمه آتش سوزی: همانطور که می دانید بیمه آتش سوزی بیمه ای جامع برای ساختمان است و بسیاری از پوشش ها از جمله سرقت و زلزله نیز در این بیمه نامه قرار دارند.

شما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان برای بیمه آتش سوزی خود ۷۵ % تخفیف دریافت می کنید و هدایای ویژه ای نیز برای شما به همراه بیمه نامه ارسال می شود (برای خرید آنلاین بیمه آتش سوزی کلیک کنید).

  • بیمه بدنه: بیمه بدنه در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان تخفیفات ویژه ای دارد. این بیمه نامه به صورت اختصاصی و فقط در بیمه ماهان ۸۰% تخفیف دارد و ۴% تخفیف اضافه بر آن نیز هدیه خرید اول شما از فروشگاه بیمه ماهان است. همچنین شما می توانید این بیمه را به صورت اقساط بدون پیش پرداخت و بدون سود اضافی بخرید. برای خرید بیمه بدنه با شماره ۴۱۷۵۲۸۰۰ تماس بگیرید.
  • بیمه شخص ثالث: این بیمه در کشور اجباری هست و در خرید آن همیشه قیمت مهم ترین شاخصه بوده. شما می توانید با اطمینان ارزانترین بیمه شخص ثالث را از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان حتی به صورت اقساط و بدون سود اضافی خریداری کنید.

برای خرید بیمه شخص ثالث با شماره ۴۱۷۵۲۸۰۰ تماس بگیرید

  • بیمه عمر: از اهمیت و ضرورت خرید بیمه عمر که بگذریم خرید آن همواره با دردسر هایی همچون جدول نرخ دهی و غیره همراه بوده. کارشناسان ما در فروشگاه بیمه ماهان در این بیمه نامه مشاوره رایگان و اختصاصی می دهند و همچنین یک کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی تقدیمتان می شود.

برای خرید بیمه عمر با شماره ۴۱۷۵۲۸۰۰ تماس بگیرید

  • بیمه حوادث: بیمه حوادث نیز در فروشگاه بیمه ماهان ۴۰ % تخفیف دارد. برای خرید آن ۴۱۷۵۲۸۰۰ را شماره گیری نمایید .

اما چرا بیمه را از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری کنیم ؟

  • قیمت: برای  خرید محصول و خدمات، قیمت نقش اساسی و مهمی ایفا می کند.

در تعیین قیمت همواره دو فاکتور مطرح است یکی رقابتی بودن بازار آن محصول و دیگری تخفیفات اختصاصی فروشنده آن.

شما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به عنوان تخصصی ترین مرجع خرید آنلاین بیمه می توانید در بازاری رقابتی بیمه های مختلف را مقایسه و استعلام کنید و هر کدام از آنها که قیمت مناسب تری داشت را خریداری نمایید.

همچنین فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با معتبر ترین و بزرگترین کارگزاری بیمه کشور همکاری می کند و تخفیف های اختصاصی را برای کاربران خود فراهم کرده که قیمت آن را نسبت به دیگر نمایندگان پایین تر و مناسب تر نموده است

  • کیفیت: کیفیت در خرید بیمه به منزله این است که خدمات بیمه ای خریداری شده متناسب با نیاز کاربران باشد و آنها برای خدمات غیر ضروری هزینه ای پرداخت نکنند.

در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان کلیه پوشش های بیمه ای کاملا اختیاری بوده و هیچ پوششی برای خرید به شما تحمیل نمی شود. علاوه بر این با توجه به تجربه تخصصی و  بررسی ها و مطالعات کارشناسان فروشگاه بیمه ماهان، کلیه محصولات بیمه ای طراحی شده کاملا متناسب با نیاز کاربران بوده و همه بیمه نامه ها بر اساس اصول رضایت مشتریان طراحی شده است.

  • پشتیبانی: با توجه به تخصصی بودن مباحث بیمه نیاز به مشاوره و پشتیبانی تخصصی توسط کارشناسان این حوزه وجود دارد اما پشتیبانی در خیلی از بیمه ها شامل هزینه می شود.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با ۴۰ کارشناس و متخصص حوزه بیمه کلیه خدمات مشاوره تخصصی بیمه را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرارداده است.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان | برای تمام اگر های شما

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟