رپورتاژ آگهی، بهترین راه دعوت مخاطبان به بازدید از غرفه برند ها در نمایشگاه ها [رپورتاژ آگهی]

ویرلن رپورتاژ آگهی را به عنوان بهترین راه اطلاع رسانی حضور برند ها در نمایشگاه های بین المللی معرفی کرد.

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها و سایت های خبری پر بازدید، بهترین راه برای دعوت کاربران اینترنتی و مخاطبین به بازدید از غرفه برند شما در نمایشگاه ها است و همچنین بهترین راه انتشار گزارشی از حضور برند شما در نمایشگاه های مختلف به شمار می رود. همچنین این روش تبلیغاتی برای اطلاع رسانی همایش‌ ها و سمینار های مختلف که توسط شرکت شما برگزار می شود نیز بسیار موثر خواهد بود.

رپورتاژ آگهی یک تاکتیک جدید تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است که توسط برندهای برتر و استارت آپ های هوشمند استفاده می شود. برندها با استفاده از رپورتاژ آگهی ، اخبار و گزارش های مرتبط با برند خود را آن طور که می خواهند در مطبوعات و خبرگزاری های آنلاین منتشر می کنند تا ویژگی ها و مزایای برجسته محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مردم معرفی کنند.

همچنین توسط رپورتاژ آگهی از پربازدید ترین سایت های خبری لینک های با کیفیت بالا دریافت می کنند تا در رقابت حضور در جستجوی گوگل موفق باشند و به رتبه اول گوگل دست پیدا کنند. این روش اطلاع رسانی تبلیغاتی جزو موثر ترین روش های برندینگ در تمام دنیاست و مدیران خلاق برندهای بزرگ از تاثیرات منحصر به فرد آن بهترین استفاده را به عمل می آورند.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی به اخبار، مقالات و گزارش های تبلیغاتی گفته می شود که به صورت سفارشی توسط شرکت ویرلن در خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید منتشر می شود.

رپورتاژ مانند سایر خبر ها در صفحه اول سایت های خبری پربازدید و معتبر منتشر می شود، بنایراین مورد توجه کاربران اینترنتی قرار می گیرد، به ویژه که رپورتاژ اغلب بصورت کمپین های ویرلن در تعدادی از سایت های خبری منتشر و بازنشر می شود و برند های بزرگ بوسیله کمپین رپورتاژ آگهی طوفان خبری برای معرفی موارد مورد نظر خود راه می اندازند.

نکته مهم برای سئو سایت: در محتوای رپورتاژ آگهی چند کلمه کلیدی مهم به وب سایت برند ها لینک می شود و با توجه به اعتبار بسیار بالای سایت های خبری پربازدید در گوگل، ارزش این لینک ها بسیار بالاست.

رپورتاژ آگهی در ایران با عنوان رپورتاژ خبری نیز شناخته می شود و در سایر کشور های دنیا با عنوان دیجیتال پی ‌آر Digital PR شناخته می شود و متخصصان بازاریابی آنلاین و سئو سایت جزو طرفداران آن هستند.

تاثیرگذاری بسیار بالای رپورتاژ آگهی بر سئو سایت و بهبود رتبه در گوگل، چهار دلیل مهم دارد:

  1. چند کلمه با هایپر لینک فالو در متن رپورتاژ آگهی قرار می گیرد.
  2. رپورتاژ پس از انتشار در صفحه اول سایت ها، آرشیو می شود.
  3. رنک و اتوریتی خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید در گوگل بسیار بالاست.
  4. کلمات کلیدی از محتوای مرتبط به وب سایت شما لینک می شود.

این موارد باعث تاثیرگذاری بالای رپورتاژ آگهی بر سئو سایت و بهبود رتبه سایت در جستجوی گوگل شده و به همین دلایل منحصر به فرد است که رپورتاژ آگهی در تمام دنیا و ایران به عنوان برترین تکنیک سئو سایت شناخته شده است.

کمپین رپورتاژ اگهی

همانطور که گفتیم رپورتاژ آگهی زمانی ارزش واقعی خود را در برندینگ و سئو نشان میدهد که بصورت کمپین در سایت های خبری متعدد  منتشر شود. شرکت تبلیغاتی ویرلن مجری انتشار رپورتاژ آگهی در 100 سایت خبری پر بازدید و معتبر ایران است و به عنوان بهترین همکار برای اجرای کمپین های خبری و رپورتاژ آگهی مورد اعتماد برندهای برتر است.

چرا رپورتاژ آگهی بهترین راه اطلاع رسانی حضور در نمایشگاه است؟

رپورتاژ آگهی علاوه بر برندسازی و بهبود رتبه سایت در جستجوی گوگل، در دو بخش می تواند بهترین انتخاب برای اطلاع رسانی حضور برند ها در نمایشگاه های مختلف باشد:

  1. دعوت از کاربران سایت های خبری پربازدید و مخاطبین به بازدید از غرفه برند ها در نمایشگاه ها
  2. انتشار گزارشی از حضور برند ها در نمایشگاه های مختلف
مراحل پیشنهادی ویرلن برای اطلاع رسانی نمایشگاه از طریق رپورتاژ آگهی

مرحله اول: ابتدا یک محتوای خبری تهیه کنید و مخاطبین خود را به بازدید از غرفه نمایشگاهی خود دعوت کنید.

با توجه به اینکه دعوتنامه قرار است در سایت های خبری منتشر شود بهتر است در مقدمه خبر، کاربران را با ویژگی های برند خود آشنا کنید. در ادامه در رابطه با اهداف برندتان برای حضور در نمایشگاه اطلاعاتی را ارائه دهید. به عنوان مثال معرفی خدمات یا محصولات جدید و یا ویژگی های جدید وب سایت بسیار مناسب است. سپس تمایز های برند خود را نسبت به سایر رقبا اعلام کنید. ضمنا ارائه تخفیف های خاص به مخاطبینی که در غرفه شما حضور پیدا کنند می تواند تشویق خوبی برای افزایش مراجعه کنندگان باشد.

همچنین ارائه اطلاعات کلی در رابطه با صنعتی که فعالیت می کنید می تواند موثر باشد و ارائه اطلاعاتی در مورد زمان و مکان برگزاری نمایشگاه و موقعیت دقیق غرفه شما در نمایشگاه ضروری است. اگر قبلا در نمایشگاه های دیگری حضور داشته اید می توانید اشاره ای داشته باشید تا اعتبار برند خود را در ذهن مخاطب تقویت کنید.

مرحله دوم: به کمک مشاوران ویرلن تعدادی خبرگزاری معتبر و تعدادی سایت خبری تخصصی در حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید و خبر دعوتنامه را در بازه زمانی یک ماه تا یک هفته قبل از زمان شروع نمایشگاه در خبرگزاری ها منتشر کنید. در واقع بهتر است در این بازه زمانی به مرور رپورتاژ را در سایت های خبری منتشر کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشد.

در محتوای رپورتاژ سه کلمه کلیدی مهم را به صفحه اول و صفحات داخلی وب سایت خود لینک دهید تا در نتایج گوگل رتبه بهتری پیدا کنید.

مرحله سوم: دقیقا در روز اول نمایشگاه یک گزارش خبری در رابطه حضورتان در نمایشگاه تهیه و منتشر کنید.

مرحله چهارم: یک گزارش خبری کامل در مورد اتفاقاتی که در طول مدت نمایشگاه رخ داده است تهیه کنید. در این گزارش در رابطه با خدمات یا محصولات جدیدی که در این نمایشگاه رونمایی کرده اید بصورت کامل توضیح دهید. از تخفیف هایی که ارائه کرده اید اطلاعات آماری ارائه دهید و در نهایت از نکاتی که مورد توجه مراجعه کنندگان قرار گرفته است بگویید.

مرحله پنجم: در بازه زمانی یک تا 10 روز پس از اتمام نمایشگاه این گزارش خبری را در سایت های خبری معتبر و مرتبط با فعالیت خود منتشر کنید.

نکته مهم: در محتوای خبری که تهیه می کنید به استاندارد های رپورتاژ نویسی توجه داشته باشید. تولید محتوای رپورتاژ شامل استانداردهایی است که مهم ترین های آنها شامل استاندارد های خبرنگاری، استاندارد های سئو سایت، استاندارد های بازاریابی و تبلیغات می شود.

تیم حرفه ای شرکت ویرلن آماده ارائه کلیه موارد فوق می باشد و از تولید محتوا خبری و تبلیغاتی رپورتاژ آگهی برای دعوت از مخاطبین تا تهیه گزارشی از حضور در نمایشگاه ها، همراه برند ها و استارت آپ ها خواهد بود و پس از تهیه محتوا، رپورتاژ در سایت های خبری و تخصصی منتشر می شود.

همکاری ویرلن با معتبر ترین خبرگزاری های ایران و پربازدید ترین سایت های خبری تخصصی در حوزه های مختلف شامل اقتصادی، فناوری و آی‌تی، خودرو، گردشگری، پزشکی و سلامتی، اپلیکیشن، لایف استایل، ورزشی و غیره می تواند بهترین و به صرفه ترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت را در اختیار شرکت های مختلف قرار دهد تا با استفاده از تکنیک های بروز و مدرن علاوه بر جذب مشتریان بیشتر، سئو سایت و برندسازی، بتوانند بهترین نتیجه را از حضور در نمایشگاه ها بدست آورند.

برای مطالعه مقالات آموزشی در مورد تبلیغات اینترنتی، سئو سایت و رپورتاژ آگهی و همچنین اطلاعات کامل در مورد شرایط تهیه و انتشار رپورتاژ در خبرگزاری ها، به وب سایت ویرلن به آدرس اینترنتی www.virlan.co مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

سه مدرک رسمی و یک مدرک بین المللی IT دریافت کنیم، با 490 هزار تومان! [رپورتاژ آگهی]

یکی از نکات بسیار مهم در دنیای همیشه در حال تغییر امروز، کسب تخصص و بروز بودن است. اما با زمان محدودی که این روزها مشکل اصلی همه ماست، گذراندن دوره های تخصصی برای ارتقا مهارت و درنتیجه داشتن شغلی بهتر، دشوار است. ولی آموزش مجازی Gotoclass، نمایندگی رسمی آکادمیک LPIC، برگزار کننده رسمی آزمون های... ادامه مطلب

اگر با تجربه و توانمند هستید، بورسیکا برای همکاری از شما دعوت می کند [رپورتاژ آگهی]

پس از یک دوره جذب نیرو در زمستان سال ۹۳ در فروشگاه اینترنتی بورسیکا، در حال حاضر برای اجرای گام دوم استخدام، دعوت می کنیم در صورتی که در فرصت های زیر فردی با تجربه، پویا، و توانمند هستید رزومه خود را برای ما ارسال کنید. سازمان ما از تیم های فنی و اجرایی جوان... ادامه مطلب

در کمپین محصولات تحت تعقیب بامیلو شرکت کنید و مژدگانی بگیرید [رپورتاژ آگهی]

فروشگاه های آنلاین کالا طی سال های اخیر، نعمت بسیار بزرگی برای مردم بوده اند. اگر در گذشته برای خرید مایحتاج خود مجبور به خروج از خانه و سرگردانی در میان مغازه ها بودید،‌ این روزها می توانید با آسودگی خیال در خانه بنشینید، به سادگی چند اشاره خریدتان را در فروشگاه های اینترنتی انجام... ادامه مطلب

یلدای امسال را از دست ندهید؛ تخفیف های یلدایی آل دیجیتال [رپورتاژ آگهی]

یلدای امسال از تخفیف های هیجان انگیز آل دیجیتال لذت ببرید. تا اول دی ماه می توانید موبایل ها، تبلت ها و لپ تاپ های مورد علاقه خود را تا ۸۰ هزار تومان تخفیف از آل دیجیتال خریداری کنید. تلفن های هوشمند پرطرفداری مانند سونی Xperia Z5 ، نکسوس 5X ، آیفون 6S و سامسونگ Galaxy S6 Plus... ادامه مطلب

با علی‌بابا، بلیط هواپیما را آنلاین بخرید [رپورتاژ آگهی]

با توجه به رشد روزافزون تعداد فروشگاه‌های اینترنتی در کشور، عجیب نیست که بشنویم می‌شود با یک جستجوی ساده، بلیط هواپیمای موردنظرمان را پیدا کنیم و بخریم. وب‌سایت علی‌بابا، اولین وب‌سایتی است که امکان جستجو در میان پروازهای برنامه‌ای تمام خطوط هوایی ایران، مشاهده‌ی قیمت هر پرواز و خرید کاملاً آنلاین را در کنار هم... ادامه مطلب

 هلو در پیشخوان طلافروشی [رپورتاژ آگهی]

شركت هاي توليد كننده نرم افزار در حوزه هاي مختلف پيشرفت هاي چشمگيري داشته اند. با اين كار اصناف زيادي ميتوانند از خدمات نرم افزاري استفاده كنند و در انجام امور كاري خود از سرعت و دقت بيشتري بهره مند شوند. در ميان اين شركتها ، توليد كنندگاني هم هستند كه پا را فراتر گذاشته و... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود