رپورتاژ آگهی، بهترین راه دعوت مخاطبان به بازدید از غرفه برند ها در نمایشگاه ها [رپورتاژ آگهی]

ویرلن رپورتاژ آگهی را به عنوان بهترین راه اطلاع رسانی حضور برند ها در نمایشگاه های بین المللی معرفی کرد.

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها و سایت های خبری پر بازدید، بهترین راه برای دعوت کاربران اینترنتی و مخاطبین به بازدید از غرفه برند شما در نمایشگاه ها است و همچنین بهترین راه انتشار گزارشی از حضور برند شما در نمایشگاه های مختلف به شمار می رود. همچنین این روش تبلیغاتی برای اطلاع رسانی همایش‌ ها و سمینار های مختلف که توسط شرکت شما برگزار می شود نیز بسیار موثر خواهد بود.

رپورتاژ آگهی یک تاکتیک جدید تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است که توسط برندهای برتر و استارت آپ های هوشمند استفاده می شود. برندها با استفاده از رپورتاژ آگهی ، اخبار و گزارش های مرتبط با برند خود را آن طور که می خواهند در مطبوعات و خبرگزاری های آنلاین منتشر می کنند تا ویژگی ها و مزایای برجسته محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مردم معرفی کنند.

همچنین توسط رپورتاژ آگهی از پربازدید ترین سایت های خبری لینک های با کیفیت بالا دریافت می کنند تا در رقابت حضور در جستجوی گوگل موفق باشند و به رتبه اول گوگل دست پیدا کنند. این روش اطلاع رسانی تبلیغاتی جزو موثر ترین روش های برندینگ در تمام دنیاست و مدیران خلاق برندهای بزرگ از تاثیرات منحصر به فرد آن بهترین استفاده را به عمل می آورند.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی به اخبار، مقالات و گزارش های تبلیغاتی گفته می شود که به صورت سفارشی توسط شرکت ویرلن در خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید منتشر می شود.

رپورتاژ مانند سایر خبر ها در صفحه اول سایت های خبری پربازدید و معتبر منتشر می شود، بنایراین مورد توجه کاربران اینترنتی قرار می گیرد، به ویژه که رپورتاژ اغلب بصورت کمپین های ویرلن در تعدادی از سایت های خبری منتشر و بازنشر می شود و برند های بزرگ بوسیله کمپین رپورتاژ آگهی طوفان خبری برای معرفی موارد مورد نظر خود راه می اندازند.

نکته مهم برای سئو سایت: در محتوای رپورتاژ آگهی چند کلمه کلیدی مهم به وب سایت برند ها لینک می شود و با توجه به اعتبار بسیار بالای سایت های خبری پربازدید در گوگل، ارزش این لینک ها بسیار بالاست.

رپورتاژ آگهی در ایران با عنوان رپورتاژ خبری نیز شناخته می شود و در سایر کشور های دنیا با عنوان دیجیتال پی ‌آر Digital PR شناخته می شود و متخصصان بازاریابی آنلاین و سئو سایت جزو طرفداران آن هستند.

تاثیرگذاری بسیار بالای رپورتاژ آگهی بر سئو سایت و بهبود رتبه در گوگل، چهار دلیل مهم دارد:

  1. چند کلمه با هایپر لینک فالو در متن رپورتاژ آگهی قرار می گیرد.
  2. رپورتاژ پس از انتشار در صفحه اول سایت ها، آرشیو می شود.
  3. رنک و اتوریتی خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید در گوگل بسیار بالاست.
  4. کلمات کلیدی از محتوای مرتبط به وب سایت شما لینک می شود.

این موارد باعث تاثیرگذاری بالای رپورتاژ آگهی بر سئو سایت و بهبود رتبه سایت در جستجوی گوگل شده و به همین دلایل منحصر به فرد است که رپورتاژ آگهی در تمام دنیا و ایران به عنوان برترین تکنیک سئو سایت شناخته شده است.

کمپین رپورتاژ اگهی

همانطور که گفتیم رپورتاژ آگهی زمانی ارزش واقعی خود را در برندینگ و سئو نشان میدهد که بصورت کمپین در سایت های خبری متعدد  منتشر شود. شرکت تبلیغاتی ویرلن مجری انتشار رپورتاژ آگهی در 100 سایت خبری پر بازدید و معتبر ایران است و به عنوان بهترین همکار برای اجرای کمپین های خبری و رپورتاژ آگهی مورد اعتماد برندهای برتر است.

چرا رپورتاژ آگهی بهترین راه اطلاع رسانی حضور در نمایشگاه است؟

رپورتاژ آگهی علاوه بر برندسازی و بهبود رتبه سایت در جستجوی گوگل، در دو بخش می تواند بهترین انتخاب برای اطلاع رسانی حضور برند ها در نمایشگاه های مختلف باشد:

  1. دعوت از کاربران سایت های خبری پربازدید و مخاطبین به بازدید از غرفه برند ها در نمایشگاه ها
  2. انتشار گزارشی از حضور برند ها در نمایشگاه های مختلف
مراحل پیشنهادی ویرلن برای اطلاع رسانی نمایشگاه از طریق رپورتاژ آگهی

مرحله اول: ابتدا یک محتوای خبری تهیه کنید و مخاطبین خود را به بازدید از غرفه نمایشگاهی خود دعوت کنید.

با توجه به اینکه دعوتنامه قرار است در سایت های خبری منتشر شود بهتر است در مقدمه خبر، کاربران را با ویژگی های برند خود آشنا کنید. در ادامه در رابطه با اهداف برندتان برای حضور در نمایشگاه اطلاعاتی را ارائه دهید. به عنوان مثال معرفی خدمات یا محصولات جدید و یا ویژگی های جدید وب سایت بسیار مناسب است. سپس تمایز های برند خود را نسبت به سایر رقبا اعلام کنید. ضمنا ارائه تخفیف های خاص به مخاطبینی که در غرفه شما حضور پیدا کنند می تواند تشویق خوبی برای افزایش مراجعه کنندگان باشد.

همچنین ارائه اطلاعات کلی در رابطه با صنعتی که فعالیت می کنید می تواند موثر باشد و ارائه اطلاعاتی در مورد زمان و مکان برگزاری نمایشگاه و موقعیت دقیق غرفه شما در نمایشگاه ضروری است. اگر قبلا در نمایشگاه های دیگری حضور داشته اید می توانید اشاره ای داشته باشید تا اعتبار برند خود را در ذهن مخاطب تقویت کنید.

مرحله دوم: به کمک مشاوران ویرلن تعدادی خبرگزاری معتبر و تعدادی سایت خبری تخصصی در حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید و خبر دعوتنامه را در بازه زمانی یک ماه تا یک هفته قبل از زمان شروع نمایشگاه در خبرگزاری ها منتشر کنید. در واقع بهتر است در این بازه زمانی به مرور رپورتاژ را در سایت های خبری منتشر کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشد.

در محتوای رپورتاژ سه کلمه کلیدی مهم را به صفحه اول و صفحات داخلی وب سایت خود لینک دهید تا در نتایج گوگل رتبه بهتری پیدا کنید.

مرحله سوم: دقیقا در روز اول نمایشگاه یک گزارش خبری در رابطه حضورتان در نمایشگاه تهیه و منتشر کنید.

مرحله چهارم: یک گزارش خبری کامل در مورد اتفاقاتی که در طول مدت نمایشگاه رخ داده است تهیه کنید. در این گزارش در رابطه با خدمات یا محصولات جدیدی که در این نمایشگاه رونمایی کرده اید بصورت کامل توضیح دهید. از تخفیف هایی که ارائه کرده اید اطلاعات آماری ارائه دهید و در نهایت از نکاتی که مورد توجه مراجعه کنندگان قرار گرفته است بگویید.

مرحله پنجم: در بازه زمانی یک تا 10 روز پس از اتمام نمایشگاه این گزارش خبری را در سایت های خبری معتبر و مرتبط با فعالیت خود منتشر کنید.

نکته مهم: در محتوای خبری که تهیه می کنید به استاندارد های رپورتاژ نویسی توجه داشته باشید. تولید محتوای رپورتاژ شامل استانداردهایی است که مهم ترین های آنها شامل استاندارد های خبرنگاری، استاندارد های سئو سایت، استاندارد های بازاریابی و تبلیغات می شود.

تیم حرفه ای شرکت ویرلن آماده ارائه کلیه موارد فوق می باشد و از تولید محتوا خبری و تبلیغاتی رپورتاژ آگهی برای دعوت از مخاطبین تا تهیه گزارشی از حضور در نمایشگاه ها، همراه برند ها و استارت آپ ها خواهد بود و پس از تهیه محتوا، رپورتاژ در سایت های خبری و تخصصی منتشر می شود.

همکاری ویرلن با معتبر ترین خبرگزاری های ایران و پربازدید ترین سایت های خبری تخصصی در حوزه های مختلف شامل اقتصادی، فناوری و آی‌تی، خودرو، گردشگری، پزشکی و سلامتی، اپلیکیشن، لایف استایل، ورزشی و غیره می تواند بهترین و به صرفه ترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت را در اختیار شرکت های مختلف قرار دهد تا با استفاده از تکنیک های بروز و مدرن علاوه بر جذب مشتریان بیشتر، سئو سایت و برندسازی، بتوانند بهترین نتیجه را از حضور در نمایشگاه ها بدست آورند.

برای مطالعه مقالات آموزشی در مورد تبلیغات اینترنتی، سئو سایت و رپورتاژ آگهی و همچنین اطلاعات کامل در مورد شرایط تهیه و انتشار رپورتاژ در خبرگزاری ها، به وب سایت ویرلن به آدرس اینترنتی www.virlan.co مراجعه کنید.

از سراسر اینترنت

مطالب مرتبط

فروشگاه ماندگار24 راه اندازی شد [رپورتاژ آگهی]

شرکت تعالی تجارت ماندگار به عنوان یک سوپرمارکت دیجیتال با در اختیار داشتن بیش از 500 همکار فروش در کشور، وظیفه تامین همه نیازهای سخت‌افزاری مشتریان در کل گستره جغرافیایی کشور را برعهده دارد. شرکت تعالی تجارت ماندگار با ارائه سبد کاملی از محصولات و خدمات حوزه سخت افزار علاوه بر تامین نیازمندی‌های محصولی مشتریان،... ادامه مطلب

سرانجام شیائومی به ایران آمد [رپورتاژ آگهی]

شیائومی برند معتبر و موفق چینی که با رشد خارق العاده ای در حال پیشرفت در بازارهای مختلف جهانی است، رسما وارد بازار ایران می شود. معرفی شیائومی شیائومی برند درجه یک چینی است که از سال 2010 تاکنون در زمینه ساخت تلفن های هوشمند و لوازم جانبی با کیفیت فعالیت می کند. قابلیتی که شیائومی را از... ادامه مطلب

رباتو ؛ اولین وبسایت جامع تخفیف های حقیقی [رپورتاژ آگهی]

خرید در اکثر مواقع برای ما جنبه لذت بخشی دارد و ارزان خرید کردن همیشه آن را لذت بخش تر می نماید بنا براین معمولا ما از تخفیف استقبال می کنیم؛ ولی ما از چند در صد این تخفیف ها مطع می شویم ؟ طی سالهای اخیر وب سایت هایی تحت عنوان تخفیف گروهی با ارائه... ادامه مطلب

شبکه اجتماعی اینستاگرام و مسابقه عکاسی برند تاژ با عنوان «مشکین تاژ، پرمصرف ترین مشکین شوی ایران» [رپورتاژ آگهی]

طبق آخرین آمار منتشر شده وب سایت پیوریسرچ 53% از کاربران اینستاگرام را جوانانی بین سنین 18 تا 29 سال تشکیل میدهند و نیمی از تمامی کاربران اینستاگرام (49%) روزانه از اینستاگرام خود بازدید میکنند. گرچه این آمار یک آمار جهانی است اما قرار دادن این اطلاعات در کنار نرخ بالای جمعیت جوانان (15 تا... ادامه مطلب

اهمیت اکسل و کلاس های آنلاین آموزشی [رپورتاژ آگهی]

اگر عاشق اکسل نیستید، همین الان بیخیال رشد و تاسیس کسب و کار تان شوید. موسس GigaOm ،اوم ملک ، میگوید:”بحث سرمایه گذاری استارتاپ ها فقط بحث ریاضی است.با دانستن این موضوع ، به زودی تمامی موسسین کسب و کار ها گیجی و پریشانی کمتری خواهند داشت. اکسل، بله. چون محصول شرکت مایکروسافت است ممکن است مسخره... ادامه مطلب

ساعت هوشمند نامبروان G5، محصولی عالی با قیمتی رقابتی [رپورتاژ آگهی]

کمپانی چینی نامبروان، یکی از سازندگان بزرگ در بخش اسمارت واچ بوده که به تولید ساعت‌هایی خوش قیمت با طراحی دوست داشتنی،‌ معروف است. تا پیش از این محصولات زیادی از این کمپانی به بازار عرضه شده که برخی چون اسمارت واچ G4 یک ساعت ارزان با امکانات نسبتا زیاد است. حال نامبروان اقدام به عرضه... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود