بتلفیلد 4 برای یک هفته رایگان شد

بتلفیلد 4 برای یک هفته رایگان شد

بتلفیلد 4 برای یک هفته رایگان شد

«زمان بازی» اوریجین یکی دیگر از قابلیت های مثبت و رو به فزون سیستم دیجیتالی الکترونیک آرتز است که طی آن به بازیکنان و دارندگان اکانت Origin اجازه می دهد برای مدت محدودی برخی از بازی های بزرگ این شرکت را به رایگان بازی کنند و حالا نوبت به بتلفیلد ۴ رسیده است.

تمامی کاربرانی که موفق شوند بتلفیلد ۴ را تا تاریخ ۱۴ آپریل وارد اکانت اوریجین خود کنند، می توانند ۱۶۸ ساعت این بازی را به رایگان در اکانت خود داشته باشند. البته الکترونیک آرتز در این زمینه شفاف سازی کرده که این ۱۶۸ ساعت دقیقا از زمانی شروع می شود که برای اولین بار بازی را اجرا کنید.

یعنی اینکه زمان دانلود چه ۱۰ ساعت و چه ۱۰۰ ساعت طول بکشد، مهم نیست، یک هفته شما درست از زمانی آغاز می شود که برای اولین بار دکمه Play را فشار دهید. پس دستورالعمل این است که ابتدا و بدون درنگ بازی را به اکانت خود اضافه کنید، سپس یا بازی را دانلود کنید، یا فایل های آن را از روی دیسک روی اوریجین نصب کنید.

اگر قبلا بخش داستانی بتلفیلد ۴ را به اتمام رسانده اید، حالا می توانید در این یک هفته که الکترونیک آرتز بازی را در اختیار همه قرار داده استفاده کنید و طعم بازی های آنلاین در سرویس های ضد تقلب را بچشید و اگر دوست داشتید، بازی را بخرید.

همچنین در راستای برنامه On the House شرکت الکترونیک آرتز، برای ارائه بازی رایگان به کاربران اوریجین، بازی Wing Commander 3™: Heart of the Tiger که در حالت عادی ۵ دلار قیمت دارد برای مدت زمان محدودی (احتمالا تا کمتر از یک ماه دیگر) رایگان شده است.

نظرات ۵۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل