همه چیز درباره آیفون 13
جانی آیو: کپی کاری از سبک طراحی محصولات اپل دزدی است

جانی آیو: کپی کاری از سبک طراحی محصولات اپل دزدی است

وقتی که جانی آیو تشابه طرح های شرکت های دیگر به آنچه او و تیمش با محصولات انجام می دهند را می بیند چندان خشنود نمی شود. مدیر بخش طراحی های اپل، امروز در نشستی عصبانیت خود را نسبت به این موضوع نشان داد.

زمانی که از آیو در مورد شباهت تلفن همراه جدید شیائومی به محصولات اپل پرسیدند، وی با حالتی خاص پاسخ داد: "اندکی زننده است، شخصا این را به عنوان یک تملق و چاپلوسی نمی بینم، در حقیقت به نظرم یک مدل دزدی است."

چینی ها بارها این شباهت در طراحی را انکار کرده اند. البته جانی آیو اشاره ی مستقیمی به شیائومی نداشت و متذکر شد که این مسئله در رابطه با همه شرکت هایی است که کپی می کنند.

در ادامه وی افزود: "وقتی یک کاری را برای بار اول انجام می دهید، برای مثال طراحی یک تلفن، و نمی دانید که آیا جواب خواهد دارد و ۷-۸ سال روی آن کار می کنید، یک باره می بینید که کپی شده. باید صادقانه بگویم، به اولین چیزی که فکر می کنم این نیست که بگویم اوه، عجب تملقی."

در نهایت، آیو با نیش و کنایه مبحث را به اتمام رساند: "تمام آن آخر هفته هایی که می توانستم در خانه کنار خانواده دوست داشتنی ام بمانم و نماندم را تمام این چاپلوسی ها جبران کرد."

نظرات ۵۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato