رقابت های آنلاین دزدی در بازی King of Thieves

رقابت های آنلاین دزدی در بازی King of Thieves

دزدی که به دزد بزند می شود شاه دزد؛ این ضرب المثلی است که همه ما ایرانی ها با آن آشنایی داریم.

به نظر می رسد که طراحان استودیوی ZeptoLab (سازندگان Cut The Rope) هم این مثل به گوششان خورده، چرا که در بازی جدیدشان King of Thieves به سراغ همین سوژه یعنی دزدی از دزدان دیگر رفته اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گیم پلی بازی بر یک اصل استوار شده: طلاهای دیگران را بدزد و نگذار که طلاهایت را بدزدند. روند بازی بدین شکل است که شما کنترل یک مکعب سیاه دو چشم که مثلا قرار است دزد باشد را بر عهده می گیرید و به گنجینه های طلا نفوذ خواهید کرد.

KoT 2

در مسیر رسیدن شما به صندوقچه های طلا، موانع زیادی مثل تیغ های برنده، تیربار و محافظ های غول پیکر وجود دارند تا دزدی آنچنان هم مثل آب خوردن نباشد. اگر موفق به دزدیدن طلاها شدید، وقت آن می رسد که به خزانه شخصی تان برگردید و این اموال دزدی را به صندوقچه تان اضافه کنید.

گفتیم که King of Thieves بازی دزدی دزدان از یکدیگر است؛ بنابراین حالا که اقدام به دزدی کرده اید باید انتظار سرقت خزانه خود را هم داشته باشید چرا که تمام کاربران آنلاین بازی دزدند!

برای اینکه خطر سرقت از صندوقچه تان را به حداقل برسانید، شما هم می توانید با پیشرفت در بازی جوانب امنیتی را در نظر بگیرید و برای خزانه خود موانعی را طراحی کنید. چینش این موانع به صورت دلخواه است و به دستان خودتان سپرده شده. با افزایش لول (یا همان دزدی بیشتر) هم سکه بیشتری بدست می آورید و هم قادرید آیتم های جدیدی برای محافظت از خزانه خریداری کنید.

این کار را در بازی تا جایی ادامه می دهید که در جدول رده بندی، به شاه دزدان تبدیل شوید. البته در این مسیر می توانید برای خودتان یک اتحادیه از دزدان تشکیل دهید تا رسیدن به این هدف آسان تر شود. برای آشنایی بیشتر با بازی توصیه می کنیم که این ویدئوی کوتاه از گیم پلی آن را مشاهده نمایید.

King of Thieves
  • King of Thieves
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ZeptoLab
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۲.۵ / ۳۷.۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato