ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سرویس Google+ Photos در دهم مرداد ماه از دسترس خارج خواهد شد

سرویس Photos تقریبا دو ماه پیش در کنفرانس توسعه دهندگان شرکت گوگل تحت عنوان Google I/O معرفی شد. اکنون اما به نظر می رسد شرکت ساکن مانتین ویو، به شدت تلاش دارد تا تمرکز خود و ...

امیر مستکین
نوشته شده توسط امیر مستکین | ۳۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۰

سرویس Photos تقریبا دو ماه پیش در کنفرانس توسعه دهندگان شرکت گوگل تحت عنوان Google I/O معرفی شد. اکنون اما به نظر می رسد شرکت ساکن مانتین ویو، به شدت تلاش دارد تا تمرکز خود و کاربران را روی همین سرویس قرار داده و نمونه های مشابهی که پیش از این توسعه داده را نیز از دور رقابت خارج نماید.

برای این کار نیز شرکت یاد شده تصمیم گرفته تا در روزهای آینده و در واقع از تاریخ اول آگوست (دهم مرداد)، با Google+ Photos وداع نماید. این اتفاق ابتدا برای اپلیکیشن اندروید این سرویس و سپس در نسخه تحت وب و بعدا در پلتفرم iOS روی خواهد داد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گوگل اکنون پیشنهاد می کند که کاربران هر چه سریع تر، خود محتوای مورد نظرشان را به سرویس جدید یعنی Photos منتقل نمایند. از طرفی کاربران Google+ Photos احتمالا با هشداری رو به رو گشته اند که به آنها می گوید بهتر است نسخه جدید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دریافت نمایند.

در هر صورت، پس از تاریخ یاد شده گوگل همه محتوای سرویسی که تصمیم بر پایان دادن به کارش دارد را به فوتوز خواهد آورد و می توانید از آدرس photos.google.com به آنها دسترسی داشته و یا برای دریافت آنها به شکل یکجا، به Google Takeout مراجعه کنید.

پیشنهاد می شود اگر دارای محتوای مهمی در این سرویس هستید، قبل از تعطیلی آن به شکل دستی آنها را به فوتوز منتقل نمایید چرا که تجربه نشان داده سرویس Takeout از گوگل، گاهی آنطور که باید و شاید درست نمی تواند درخواست کاربران را برآورده سازد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • reza_zarchi
  reza_zarchi | ۳۰ تیر ۱۳۹۴

  جالبه که هنوزم سرویس قدیمی پیکاسا از گوگل به آدرس picasaweb.google.com داره به فعالیت خودش ادامه میده!

 • mohammad
  mohammad | ۳۰ تیر ۱۳۹۴

  اخی راحت شدیم

 • BOZORG# از این ادمای تو خالی پر سر و صدا حالم ...
  BOZORG# از این ادمای تو خالی پر سر و صدا حالم ... | ۳۰ تیر ۱۳۹۴

  ای وای خوب شد دیجیاتو گفتی

مطالب پیشنهادی