معرفی پیش از موعد قاب های Spigen برای گلکسی نوت 5

معرفی پیش از موعد قاب های Spigen برای گلکسی نوت 5

کمپانی Spigen یکی از بهترین تولید کنندگان قاب های محافظ موبایل است و به تازگی مجموعه ی جدیدی را برای موبایل سامسونگ گلکسی نوت ۵ معرفی کرده؛ قاب هایی که گمانه زنی های قبلی را تایید نموده و نشان می دهند قلم استایلوس در گوشه پایین سمت راست این تلفن هوشمند قرار دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید

همان طور که قبلا گفته بودیم در سری جدید گلکسی نوت می توانید به سادگی قلم استایلوس را با کمک انگشت خود از بخش نگه دارنده اش آزاد کنید. قاب های Spigen همچنین بیانگر این موضوع هستند که جای دوربین و فلاش درست در همان بخشی است که در رندرهای قبلی مشاهده کرده بودیم.

Spigen-posts-its-new-line-of-cases-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5 (2)

Spigen-posts-its-new-line-of-cases-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5 (3)

قاب های Spigen با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند؛ از نرخ ۳۴.۹۹ دلاری برای قاب های نئو هیبرید کربنی و کریستالی گرفته تا مبلغ ۱۴.۹۹ دلار برای قاب های نازک و زره ای. تمامی قاب های مذکور از تاریخ ۸ مهر ماه برای فروش در دسترس قرار خواهند گرفت و این تاریخ هیچ ارتباطی به زمان فروش گلکسی نوت ۵ ندارد.

Spigen-posts-its-new-line-of-cases-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5 (4)

Spigen-posts-its-new-line-of-cases-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5 (5)

سامسونگ به تازگی اعلام کرده که رویداد جدیدش را در تاریخ ۱۳ آگوست برابر با ۲۲ مرداد برگزار خواهد کرد. روزی که شاهد معرفی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس خواهیم بود و از زمان بندی این رویداد چنین به نظر می رسد که تلاش اصلی سامسونگ بر این است که محصولات جدیدش را زودتر از نسل بعدی آیفون معرفی کرده و به عرضه عمومی برساند.

Spigen-posts-its-new-line-of-cases-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5 (6)

Spigen-posts-its-new-line-of-cases-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato