نسخه موبایلی ابزار مدیریت گذرواژه LastPass به صورت رایگان ارائه می گردد

نسخه موبایلی ابزار مدیریت گذرواژه LastPass به صورت رایگان ارائه می گردد

LastPass که از جمله محبوب ترین راهکارهای مدیریت گذرواژه پس از 1Password محسوب می شود در تلاش است تا اپلیکیشن ویژه موبایل خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد.

این شرکت طی خبری که در وبسایت خود به انتشار رساند اعلام کرد که کاربران از این پس می توانند اپلیکیشن LastPass را به صورت رایگان روی تلفن های هوشمند اندرویدی، آیفون یا موبایل های مبتنی بر ویندوز فون استفاده نمایند و حتی قادرند که این اپ را از طریق دستگاه های مختلف موبایل یکسان سازی یا اصطلاحا سینک نمایند.

در این خبر همچنین ذکر شده است که استفاده از اپ LastPass برای کاربرانی که قصد دارند برای نخستین بار از آن روی دستگاه های تبلت استفاده نمایند نیز رایگان خواهد بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این اپلیکیشن در صورتی که صرفا از طریق دسکتاپ از آن استفاده نمایید نیز برای شما رایگان خواهد بود اما اگر بخواهید هم از طریق موبایل و هم با استفاده از کامپیوتر شخصی تان آن را به کار ببرید باید به کمپانی ارائه دهنده آن پول پرداخت نمایید.

نسخه پریمیوم این اپ سالانه در حدود 12 دلار برای کاربرانش آب می خورد و در کنار انعطاف پذیری خوبش روی پلتفرم های مختلف و سیستم احراز هوایت چند عاملی، همه تبلیغات درون اپلیکیشنی را حذف می کند و پشتیبانی ارائه شده آن برای شما در اولویت بالاتری نسبت به کاربران معمولی قرار دارد.

گفتنی است که شرکت ارائه دهنده این راهکار همچنان یک نسخه رایگان را نیز به مدت 14 روز در اختیار کاربرانش قرار می دهد و از این طریق فرصت کافی را به کاربرانش می دهد تا تصمیم بگیرند که خواهان استفاده از نسخه موبایلی رایگان هستند یا نسخه پولی آن.

اگر خاطرتان باشد LastPass در ماه ژوئن گذشته یک هشدار امنیتی مهم را در مورد هک شدنش صادر کرد اما ظاهرا آن اتفاق هیچ نتیجه منفی و نگران کننده ای را با خود همراه نداشته است.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.