تصویر فاش شده از «بلک بری ونیز»، اشاره به پلتفرم اندروید و کیبورد گوگل دارد

تصویر فاش شده از «بلک بری ونیز»، اشاره به پلتفرم اندروید و کیبورد گوگل دارد

تصویر فاش شده از «بلک بری ونیز»، اشاره به پلتفرم اندروید و کیبورد گوگل دارد

اخیرا چند وقتی می شود که از بلک بری «ونیز»، موبایلی که گفته می شود به پلتفرم اندروید مجهز گشته، تصاویر و نشانه های جدیدی منتشر می گردد و اهالی تکنولوژی را نیز سرگرم خود کرده است. جمع بندی شایعات در خصوص این موبایل چنین هستند که بلک بری آن را در ماه نوامبر معرفی خواهد کرد.

تصاویر و اطلاعات فاش شده از این موبایل، از همان ابتدا پیشنهاد می دادند که تلفن هوشمند یاد شده یک موبایل کشویی خواهد بود و زمانی که آن را باز کنید، با یک کیبورد فیزیکی رو به رو خواهید شد. کیبورد های فیزیکی اما دیگر چندان پر طرفدار نیستند [البته گویا سامسونگ این موضوع را فراموش کرده.] و بلک بری نیز برای کاربرانی که قصد ندارند ایمیلی بلند بالا به شرکای تجاری خود بنویسند، یک کیبورد مجازی را نیز در نظر گرفته است.

چنین به نظر می رسد که کاربران ونیز، قادر خواهند بود زمانی که کیبورد فیزیکی در جای خود محفوظ گشته و قابل مشاهده نیست، از یک کیبورد مجازی روی نمایشگر بهره گیرند.

همانگونه که پیش از این نیز برایتان نوشته ایم، بلک بری ونیز از پلتفرم اندروید استفاده می کند و تصویر جدیدی که از آن فاش گشته نیز شباهت بسیاری به کیبورد گوگل در اندروید خالص دارد. [البته همه کاربران اندروید قادر هستند کیبورد گوگل را از فروشگاه پلی دریافت نمایند.] حال باید منتظر ماند و دید که شرایط به چه نحوی جلو خواهد رفت و چه سرنوشتی برای این تلفن همراه از شرکت کانادایی که مدتی است به دست فراموشی سپرده شده، رقم خواهد خورد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل