ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیچ تنظیم شعله هوشمند
تکنولوژی

کنترل اجاق گاز از راه دور با استفاده از پیچ تنظیم شعله هوشمند [تماشا کنید]

آیا تا به حال پیش آمده که پس از خروج از منزل در خصوص روشن یا خاموش بودن شعله اجاق گاز آشپزخانه دچار تردید شده باشید؟ پیچ تنظیم شعله هوشمند «Inirv React» دقیقاً با انگیزه ...

محمد مافی‌ها
نوشته شده توسط محمد مافی‌ها | ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۰۰

آیا تا به حال پیش آمده که پس از خروج از منزل در خصوص روشن یا خاموش بودن شعله اجاق گاز آشپزخانه دچار تردید شده باشید؟ پیچ تنظیم شعله هوشمند «Inirv React» دقیقاً با انگیزه رفع همین مشکل طراحی شده است.

این گجت با استفاده از سنسور مخصوصی که به سقف آشپزخانه متصل می شود، آتش گرفتن و یا دود کردن غذا پس از سوختن و یا نشت گاز را تشخیص داده و می تواند به صورت خودکار شعله را خاموش نماید.

این پیچ تنظیم هوشمند به همراه یک اپلیکیشن اختصاصی عرضه خواهد شد و می توان با استفاده از آن شعله زیر غذا را از راه دور کنترل نمود، و یا برای آن تایمر معین کرد.

پیچ تنظیم و سنسور سقفی از طریق بلوتوث به یکدیگر متصل می شوند و نحوه اتصال کاربر با این سامانه هوشمند نیز از طریق وای فای خواهد بود. بنابراین می توانید از هر کجایی اقدام به کنترل شعله اجاق آشپزخانه خود نماید.

پیچ هوشمند «Inirv React» و سنسور سقفی آن توان خود را از باتری های قابل شارژ دریافت می کنند و با هر بار شارژ روزها به کار خود ادامه خواهند داد.

این پکیج (شامل یک سنسور سقفی و چهار پیچ تنظیم) در رنگ های مختلف و به قیمت ۲۲۹ دلار از طریق وبسایت کیک استارتر قابل پیش خرید است. در صورت نیاز به پیچ های تنظیم بیشتر، می توان با پرداخت ۶۰ دلار یک پیچ تنظیم اضافه نیز خریداری نمود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohammad Reza Baghban
    Mohammad Reza Baghban | ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

    فناوری کاربردی و مفیدی هستش

مطالب پیشنهادی