با انجام دادن این کارها رشد کسب و کارتان را در آینده تضمین کنید

با انجام دادن این کارها رشد کسب و کارتان را در آینده تضمین کنید

حتما با تلاش زیاد کسب و کار خاص خودتان را به راه انداخته اید و امید به رشد آن در آینده دارید. برای رشد کارتان باید طرح کسب و کار دقیقی بریزید که همه ی استراتژی های موجود در آن از فروش گرفته تا فرآیندها قدم به قدم مشخص شده باشند.

کارآفرینان برتر برای رشد کسب و کار در زیر مواردی را برشمرده اند:

  • حضورتان را اعلام کنید

Brennan White, Cortex:

«در ابتدا باید در هر جایی که بشود سخنرانی کنید، با روزنامه ها یا مجلات مصاحبه کنید و هر کاری که می توانید بکنید تا مشتری از وجودتان آگاه شود. پس از پخش شدن اسم تان در همه جا، به بهبود بیشتر فکر کنید.»

  • رسانه-محور باشید

Peter Awad موسس وبسایت Slow Hustle (وبسایتی که تجربیات کارآفرینان را به اشتراک می گذارد):

«با ساختن بهترین ویدئوها، پادکست ها، وبلاگ ها در صفحات اجتماعی و پخش کردن آنها تا می توانید خود را نشان دهید تا همیشه در ذهن ها حک شوید.»

  • آنلاین باشید

Brooke Bergman موسس وبسایت مشاوره و راهنمای کارآفرینان Allied Business Network:

«امروزه مردم همه ی کارها از ایجاد کسب و کار گرفته تا خرید و مطالعات شان را به طور آنلاین انجام می دهند. اگر هنوز در دنیای مجازی فعال نشده اید زمان و مشتری های زیادی را از دست داده و خواهید داد. یقینا دیگران از شما جلو زده و شما را پشت سر می گذارند. فضای مجازی فرصت عالی برای رشد کسب و کارتان است. آن را از دست ندهید.»

  • فرآیندهای تان را بهبود دهید

Nicole Munoz نویسنده و موسس وبسایت مشاوره ای SrtartRankingNow.com:

«تنها با ثبت کردن مدارک پیشرفت تان، می توانید مسیر خود را ارزیابی کنید. هر فرآیندی در شرکت تان باید کتبی باشد و کارمندان به آن دسترسی داشته باشند. هر هفته یکی از فرآیندها را بررسی کرده و راه های جدیدی برای بهبود آن بیابید. با این کار تا آخر سال، ۵۰ فرآیند بهبودیافته خواهید داشت که نهایتا به خروجی شما کمک شایانی خواهد کرد.»

  • بر یک موضوع متمرکز شوید

Charles Bogoian موسس برند لباس ورزشی Kenai:

«فرصت های زیادی برای کارآفرینان خبره برای رشد کسب و کارشان وجود دارد اما تنها یک کارآفرین و مدیر خبره می تواند بهترین را از میان آنها انتخاب کرده و به کار گیرد. با تمرکز بر یک کار درس های زیادی از آن گرفته و در باقی بازارها موفق تر خواهید شد.»

  • در چند جا سرمایه گذاری کنید

Elle Kaplan موسس سایت مشاوره ای LexiON Capital:

«اکثرا کارآفرینان به اشتباه در یک جا سرمایه گذاری و مشتری های زیادی را جذب می کنند درحالیکه این سود کوتاه مدت است. در کارآفرینی هیچ چیز ضمانت شده نیست از این رو باید در زمینه های مناسب سرمایه گذاری کنید.»

  • به روابط بیشتر از معاملات بها دهید

Charlie Gilkey موسس وبسایت Productive Flourishing که مجموعه اطلاعات لازم کارآفرینان را در اختیارشان می گذارد:

«معاملات محصولات جانبی روابط هستند. ممکن است کسب و کارتان رشد یابد و تغییر کند اما روابط تان باید همیشه به سمت خوب شدن پیش برود. پس روابط با ارزشی بنا کنید و سعی کنید معاملات تان با افراد در حد داد و ستد نباشد بلکه این را گسترش دهید. چه بسا در آینده سود بیشتری به شما برسد.»

  • استوار باشید

Bryanne Lawless موسس شرکت BLND Public Relations که به کارآفرینان در مشهور شدن و مشتری پیدا کردن و دیگر زمینه های بازاریابی کمک می کند:

«تنها در حالی می توانید مشتری های تان را به خود وفادار نگه دارید که در کارتان مداومت و استواری دیده شود.»

  • بیشتر دیده شوید

Tommy Mello موسس شرکت معروف A1 Garage Door Service که خدمات تعمیر درب های پارکینگ را ارائه می کند:

«ایجاد وبسایت می تواند شروع خوبی باشد. برای اینکه موتورهای جست وجو شما را به خوبی تشخیص دهند، باید تا می توانید در پست های تان از کلیدواژه هایی استقاده کنید که معروفند. نیز در تمام رسانه های اجتماعی آنها را پست کنید. این کار زمان بر است اما کمتر از یک سال نتایج خوبی خواهید گرفت.»

  • نقشه های آماده برای اجرا داشته باشید

Duran Inci موسس شرکت Optimum7 که متشکل از گروه متخصصان کارآفرینی است:

«هرگز بدون نقشه به اهداف نمی توان دست یافت. همیشه از قبل فکر همه چیز را بکنید تا زمان رسیدن موقعیت، زمان تان را برای فکر کردن هدر ندهید.»

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato