توییتر اپلیکشن لایت را برای کشورهای با اینترنت گران و کند توسعه داده است

توییتر اپلیکشن لایت را برای کشورهای با اینترنت گران و کند توسعه داده است

توییتر به تازگی نسخه سبکی از اپلیکشن خود را برای کشورهایی با اینترنت کند یا گران توسعه داده است. این اپلیکیشن که «توییتر لایت» نام دارد در واقع نسخه اندروید سایتی است که اوایل امسال برای دسترسی آسانتر به توییتر در اختیار کاربران قرار گرفت.

توییتر لایت در گوگل پلی قرار دارد اما در حال حاضر استفاده از آن تنها در فیلیپین ممکن است، با این حال به زودی در کشورهای دیگر نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

توییتر توضیحات زیر را درباره این اپلیکشن ارائه کرده است:

توییتر لایت برای کشورهایی مثل فیلیپین ارائه شده که قیمت اینترنت در آن ها بالا و سرعت آن پایین است و در عین حال استفاده از موبایل های با حافظه پایین نیز بسیارمعمول است.

این اپلیکیشن در حالت عادی از کمترین میزان داده استفاده می کند و قابلیت «ذخیره داده» آن باعث می شود ویدئوها و تصاویر تنها در صورتی نمایش داده شوند که کاربر آن ها را انتخاب کند. این قابلیت می تواند تا ۷۰ درصد در مصرف داده صرف جویی کند.

توییتر به دنبال افزایش تعداد کاربران است و اپلیکیشنی با حجم کمتر از سه مگابایت که با شبکه های ۲G و ۳G سازگاری کامل دارد، می تواند پای آن را به مناطق دورافتاده و پرجمعیت هند باز کند، جایی که مردم از دسترسی به اینترنت پر سرعت محروم هستند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato