بازی Anthem تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

بازی Anthem تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

بازی Anthem که در مراسم E3 سال گذشته معرفی شد را می توان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری میلادی دانست و حال به نظر می رسد که عرضه این بازی تا تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۸ عقب افتاده است.

به گزارش وب سایت کوتاکو، بایوور به عنوان یکی از مطرح ترین استودیو بازی سازی در چند سال اخیر که عناوین بزرگی را نیز در کارنامه خود دارد، در حال حاضر تمام  توان خود را روی پروژه Anthem متمرکز کرده و اعضایی که روی بقیه بازی های این استودیو مشغول کار هستند، تنها گروه کوچکی از تیم پشتیبانی بایوور محسوب می شوند.

حال طبق گفته های یکی از افراد نزدیک به تیم سازنده بازی، مراحل ساخت Anthem در سال ۲۰۱۸ به پایان نرسیده و به احتمال زیاد شاهد عرضه این عنوان در اوایل سال ۲۰۱۹ خواهیم بود. البته به نظر می رسد که اگر الکترونیک آرتز تاریخ عرضه بازی را تا ۲۰۱۹ عقب بیاندازد، این بازی نهایتاً در سه ماهه ابتدایی این سال منتشر خواهد شد.

Anthem

یکی از دلایل طولانی تر شدن روند ساخت بازی را می توان در توقع الکترونیک آرتز در عرضه یک نسخه بتا، نسخه مخصوص مشترکینی EA Access و مشخص کردن زمان عرضه DLC های این بازی دانست.

کوتاکو به این نکته اشاره می کند که بخش وسیعی از تیم بایوور هم اکنون در حال کار روی پروژه Anthem است و قسمت کوچک تری از این استودیو روی قسمت بعدی Dragon Age و Star Wars: The Old Republic مشغول کار هستند.

حساسیت عرضه Anthem از این جهت است که کیفیت بازی بدون شک روی آینده استودیو سازنده آن یعنی بایوور تاثیر خواهد گذشت. سال گذشته و با عرضه آخرین قسمت از سری مس افکت، شعبه مونترال بایوور از سمت الکترونیک آرتز تعطیل شد و حتی هم اکنون شایعاتی مبنی بر عرضه نشدن نسخه جدیدی از این سری برای مدتی طولانی شنیده می شود.

الکترونیک هنوز هیچ پاسخی نسبت به امکان تاخیر خوردن تاریخ عرضه بازی تا زمانی نامعلوم، نداده و باید منتظر ماند و دید که آیا در گزارش مالی این کمپانی در انتهای ژانویه، آیا اشاره ای به تاریخ عرضه Anthem می شود یا نه.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato