با وجود شروع فوق العاده، نینتندو به زودی پشتیبانی از Miitomo را قطع می کند

با وجود شروع فوق العاده، نینتندو به زودی پشتیبانی از Miitomo را قطع می کند

هر چند خیلی ها دوست داشتند اولین ساخته کمپانی بزرگ نینتندو روی موبایل بازی باشد ولی آن ها یک اپ پیام رسان به نام میتومو (Miitomo) منتشر کردند که برخلاف انتظارات با استقبال خیلی خوب بازیکن ها هم مواجه شد. با این وجود رفته رفته تعداد کاربران این اپ کاهش یافت و به نظر می رسد زمان خداحافظی با میتومو فرا رسیده است.

با توجه به گزارشات به دست رسیده، نینتندو به خاطر «عدم جذب کاربران کافی» تصمیم دارد تا در ۹ می امسال (۱۹ اردیبهشت) پشتیبانی از این سرویس را قطع می کند. بنابراین از این تاریخ به بعد نمی توانید آیتم هایی همانند لباس، پوستر یا تصاویر پس زمینه ای که در میتومو به دست آورده اید را استفاده کنید.

اکانت Mii کاربران نیز به Nintendo Account منتقل می شوند. البته تمام عکس ها و پیام هایی که قبلا فرستاده اید حذف خواهند شد و بنابراین اگر کاربر این سرویس هستید، بهتر است هر چه زودتر از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین نینتندو با آپدیتی قابلیت خرید سکه های میتومو را حذف کرده تا کاربران دیگر پولی را صرف این سرویس نکنند.

با این وجود تا پایان کار میتومو، برنامه همچنان جایزه هایی برای ورود کاربران به اپ می دهد و حداقل تا آن موقع می توان از آن ها استفاده کرد. بد نیست بدانید میتومو در ابتدای عرضه اش ۴ میلیون کاربر فعال داشت و نینتندو به صورت هفتگی، درآمدی معادل ۲۸۰ هزار دلار از طریق خریدهای درون برنامه ای این برنامه کسب می نمود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato