تکذیب دستور وزیر صنعت برای بازنگری در تعرفه واردات خودروهای هیبریدی

تکذیب دستور وزیر صنعت برای بازنگری در تعرفه واردات خودروهای هیبریدی

سعید باستانی سخنگوی کمسیون صنایع و معادن مجلس از دستور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازنگری در تعرفه واردات خودرو های هیبریدی را تکذیب کرد.

در روز های اخیر خبری مبنی بر دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازنگری در تعرفه واردات خودروهای «هیبریدی» در برخی خبرگزاری ها به نقل از «سعید باستانی»، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، منتشر شده است.

در پی انتشار این اخبار «سعید باستانی»، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا گفت: وزیر صنعت در این خصوص تا به امروز دستوری صادر نکرده اند و فقط اعلام کردند که در صورت بررسی و قبول نظرات کارشناسانه، احتمال اینکه بازنگری صورت گیرد، وجود دارد. این بدین معنا نیست که قیمت خودروها کاهش خواهد یافت.

Lexus-NX_2015

او در ادامه تاکید کرد: وزیر صنعت هیچ گونه دستوری در خصوص بازنگری تعرفه واردات خودروهای هیبریدی صادر نکرده است و ما پیگیر این موضوع هستیم.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این بازنگری ضرورتا به معنای کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی نیست، تصریح کرد: ممکن است این کارشناسان به این سمت بروند که ما بررسی های لازم را انجام داده ایم و تعرفه مناسب بوده است، لذا مجلس تلاش های خود را برای کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی ادامه می دهد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato