همه چیز درباره آیفون 13
پیش شماره ۰۹۰۵ به خانواده ایرانسل پیوست

پیش شماره ۰۹۰۵ به خانواده ایرانسل پیوست

ایرانسل با داشتن بیش از ۴۹ میلیون مشترک، دومین اپراتور بزرگ کشور به حساب می‌آید و حالا بعد از سرشماره‌های ۰۹۳۵ تا ۰۹۳۹، ۰۹۰۱ تا ۰۹۰۳ و ۰۹۳۳ سرشماره جدید ۰۹۰۵ را به لیست پیش شماره‌های خود اضافه کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند شماره مدنظر خود را از بین هر کدام این سرشماره‌ها از مراکز فروش یا فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir تهیه کنند. طبیعتا به‌خاطر جدید عرضه شدن سرشماره ۰۹۰۵، گزینه‌های انتخاب کاربران در بین آن گسترده‌تر بوده و امکان انتخاب شماره‌های رند و دلخواه بیشتری وجود دارد.

شبکه ایرانسل در بیش از ۳۸۰ شهر پوشش نسل ۴.۵ (LTE Advanced/4G+) خود را گسترش داده است، این آمار برای پوشش ۴G ایرانسل برابر با ۳۰۶۴ و برای پوشش نسل سوم یا ۳G برابر با ۳۹۸۴ منطقه، اعم از شهر، دهستان و جاده اعلام شده است. ایرانسل همچنین در بیش از ۱۴۰ منطقه پوشش اینترنت ثابت یا TD-LTE را گسترش داده و با طبق آخرین آمار با ۴۹ کشور ارتباط رومینگ ۴G را برقرار کرده است.

ایرانسل پیش‌تر از سمت وزرای ارتباطات دولت یازدهم و دوازدهم به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور شناخته شده و خود مسئولان آن نیز مصرف این اپراتور را بیش از ۳۶۳ گیگابیت در ثانیه اعلام کرده‌اند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato