سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

دهم و یازدهم اسفند ماه سال جاری، سومین همایش آینده وب و موبایل ایران با سخنرانی بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار خواهد شد. این مراسم رویدایست که در آن نخبگان حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات در یک برنامه دو روزه از آخرین تحقیقات و دستاوردهای خود سخن می‌گویند.

شرکت‌کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می‌توانند موقعیت‌های شغلی و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

دبیر برگزارکننده این همایش، «مجید علوی‌زاده» ضمن اعلام این که همایش سال ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت کننده و ۱۸هزار بازدیدکننده آنلاین برگزار شد، گفت:

«امسال پیش از برنامه‌ریزی نهایی برای برگزاری، طی یک فراخوان از همه فعالان و صاحب‌نظران خواستیم موضوع‌های موردنظرشان را برای ارائه سخنرانی اعلام کنند. امسال افراد شاخصی مانند «جادی میرمیرانی»، «مصطفی لامعی»، «جلال روحانی» و «مجتبی طباطبایی» را به عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده‌شده‌ای را نیز به عنوان ارائه دهنده معرفی خواهیم کرد.»

علوی زاد از برگزاری چند سخنران انگیزشی و الهام‌بخش در برنامه امسال می گوید و خبر می دهد که توانیاب موفق، «وحید رجبلو» یکی از این افراد است.

به گفته مسئولان برگزار کننده محورهای همایش امسال، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و فین‌تک هستند و در پایان، به شرکت کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.

سومین همایش آینده وب و موبایل ایران به همت مدرسه استاندارهای وب در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند برگزار می‌شود و محل برگزاری آن به زودی اعلام خواهد شد. جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی fowm.ir مراجعه کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato