بریدگی نمایشگر موبایل‌تان را با اپ اندرویدی Nacho Notch پنهان کنید

بریدگی نمایشگر موبایل‌تان را با اپ اندرویدی Nacho Notch پنهان کنید

حالا که تلفن های هوشمند ناچ دار مثل قارچ در حال تکثیر شدن هستند، نیازهای جدیدی هم برای کاربران این دیوایس ها به وجود می آید. اگر یک موبایل اندرویدی دارای بریدگی نمایشگر خریداری کرده اید، شاید بدتان نیاید که گزینه ای برای پنهان کردن موقت این بریدگی هم در اختیار داشته باشید.

چندی پیش یک توسعه دهنده شخص ثالث با ارائه اپلیکیشنی توانست این گزینه را برای کاربران آیفون X فراهم کند. اما حالا نوبت به برنامه نویسان اندروید رسیده که همین گزینه را برای کاربران طرفدار این پلتفرم به ارمغان بیاورند.

به تازگی اپلیکیشنی تحت عنوان Nacho Notch در پلی استور منتشر شده که این کار را برای دیوایس های اندرویدی انجام می دهد. این اپلیکیشن پس از نصب، به شکل یک آیکن در نوار ابزار اندروید ظاهر می شود تا بتوانید به سرعت به آن دسترسی داشته باشید.

وقتی که آیکن اپلیکیشن را لمس کنید، خواهید دید که ناچ یا بریدگی نمایشگر به یک خط ممتد سیاه رنگ تبدیل می شود. با فشردن مجدد آیکن هم می توانید دوباره ناچ را در بالای نمایشگر ببینید.

نکته خوب دیگر در مورد Nacho Notch اینکه اپلیکیشن به طور خودکار خود را با طول بریدگی نمایشگر مطابقت می دهد، بنابراین برای این موضوع به هیچ تنظیمات اضافه ای نیاز نخواهید داشت.

این اپلیکیشن رایگان است و روی کلیه دیوایس های مبتنی بر اندروید ۷.۰ دارای بریدگی نمایشگر اجرا می شود. بنابراین اگر دیوایسی با این خصوصیات داشته و خواهان پنهان سازی بریدگی نمایشگر هستید، می توانید Nacho Notch را همین حالا از پلی استور دریافت نمایید.

Nacho Notch — Notch Hider
  • Nacho Notch — Notch Hider
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Zachary Wander
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۴ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato