نگاهی به اپلیکیشن باربری آنلاین بارکو؛ باربری آسان تر از همیشه

همه‌ی ما حداقل یک بار درگیر اسباب کشی بوده‌ایم. نقل مکان به محلی جدید و ساختمانی جدید علی رغم تازگی و نو شدن، سختی های خاص خودش را نیز دارد. یکی از این سختی ها، انتقال وسایل زندگی از جایی به جای دیگر است. اتفاقی که حالا با اپلیکیشن باربری آنلاین بارکو، تا حد زیادی ساده شده.

استفاده‌ی مفید از اینترنت در همه جای دنیا فراگیر می شود و کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از این استفاده های خوب و مناسب، کاریست که بارکو انجام داده. این شرکت تصمیم گرفته تا با استفاده از اینترنت خود را به کاربران نزدیک تر از همیشه کند و کار سخت و طاقت فرسای اسباب کشی و حمل و نقل را تا جایی که امکان دارد ساده و شیرین سازد.

بارکو مدعیست که با بالاترین دقت و با حرفه‌ای گری کامل به حمل و نقل بار می پردازد. بنابراین تصمیم گرفتیم نگاهی دقیق به این نرم افزار داشته باشیم و نقاط ضعف و قوتش را بررسی کنیم و ببینیم تا چه حد در تحقق این ادعا صداقت به خرج داده است. با ما همراه باشید.

اپلیکیشن باربری آنلاین

شما با استفاده از اپلیکیشن بارکو می‌ توانید تمام جزئیات مربوط به مبدا و مقصد را مشخص کنید

سادگی مهم ترین مزیت بارکو

در بدو شروع استفاده از بارکو، این اپلیکیشن نام و نام خانوادگی و همچنین شماره تلفن شما را درخواست می کند. اتفاقی که تقریبا همه با آن آشنا هستیم. بعد از درج نام و نام خانوادگی و همینطور شماره‌ی تلفن همراه خود، بعد از چند ثانیه کد تایید به شماره‌تان ارسال می شود. با وارد کردن آن می توانید به سادگی وارد بخش اصلی اپلیکیشن شوید.

بارکو ترجیح داده همان اول به اصل قضیه بپردازد. این نرم افزار بدون هیچ گونه تشریفات، اولین صفحه‌ای که به نمایش می‌ گذارد، نقشه‌ی تهران بزرگ است و یک پین بزرگ که روی آن نوشته «مبدا». این اتفاق ساده بودن را برای این اپلیکیشن به همراه آورده که از هر نظر کار با آن را آسان می کند. این موضوع باعث می شود در حین استفاده از بارکو سردرگم نشوید. چرا که همه چیز کاملا مشخص و منطقی کنار هم قرار داده شده و عموما از روش هایی استفاده شده که در کار با دیگر اپلیکیشن های معروف با آن‌ ها آشنا هستیم.

توجه بارکو به جزئیات، دیگر مزیتیست که باید به آن اشاره کنیم. هر زمان که به تایید مبدا و مقصد می پردازید، در پنجره‌ای کوچک از شما خواسته می شود تا طبقه‌، مقدار پیاده روی و همه‌ی جزئیات دیگر را مشخص کنید. این موضوع به بارکو کمک می کند تا بتواند خدمات بهتری به کاربران ارائه کند. همچنین این اپلیکیشن پا را فراتر گذاشته و از شما می خواهد که به طور دقیق راجع به نوع بار خود، تعداد کارگر مورد نیاز، علاقه به بسته بندی وسایل و همچنین وسیله‌ی نقلیه‌ی مناسب برای باربری را انتخاب کنید.

اپلیکیشن باربری آنلاین

یکی از خدمات جالب این اپلیکیشن امکان درخواست بسته بندی وسایل شماست. همانطور که در عکس سمت راست پیداست، شما می توانید نسبت به انتخاب نوع بار نیز اقدام کنید

بارکو حتی به کاربران پیشنهاد می دهد در صورتی که علاقمند باشند، می توانند نسبت به بسته بندی وسایل منزل هم اقدام کنند. موضوع یاد شده به هزینه‌ی نهایی خواهد افزود اما به نظر می رسد با توجه به واکنش کاربران در کافه بازار و شبکه‌های اجتماعی، پرسنل بارکو این کار را در سطح مطلوبی به انجام می رسانند.

در زمینه‌ی بسته بندی وسایل باید به این موضوع اشاره کنیم که شما می توانید قبل از کامل کردن درخواستتان، تعداد اقلام وسایلی که نیاز به بسته بندی معمولی یا مخصوص دارند را مشخص کنید. این اتفاق هم به سادگی انجام می شود که یکی دیگر از مزیت های این اپلیکیشن به شمار می رود.

اپلیکیشن باربری آنلاین

بعد از ثبت سفارش، می توانید صورتحساب درخواست خود را مشاهده کنید. موضوعاتی که با توجه به جزئیات به صورت لیست شده در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید هزینه‌ی هرکدام از ویژگی های انتخاب شده‌تان را مشاهده کنید و در صورتی که هزینه ها به مذاقتان خوش نیامد، برخی از ویژگی های انتخاب شده را حذف نمایید.

در زمینه‌ی هزینه ها به نظر می رسد بارکو کمی منصفانه تر از اپلیکیشن های مشابه عمل می کند. با توجه به واکنش برخی کاربران در صفحات مجازی، به نظر می رسد بارکو با توجه به کیفیت خدماتش، مبلغ مناسبی دریافت می کند. هر چند در نهایت این تجربه شخصی شما از اپلیکیشن است که تعیین‌کننده میزان رضایت‌تان خواهد بود.

اما یکی دیگر از نقاط قوت اپلیکیشن بارکو، بهره مندی از کیف پول آنلاین است. شما می توانید علاوه بر پرداخت هزینه های حمل و نقل بار به صورت اینترنتی در لحظه‌ی ثبت سفارش، کیف پول خود را شارژ کنید تا با سرعت بیشتری نسبت به ثبت سفارش های باربری خود بپردازید. محیط کیف پول این اپ مثل بقیه‌ی بخش‌ های آن، ساده طراحی شده تا کاربران در حین استفاده از آن سردرگم نشوند و بتوانند به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهند.

اپلیکیشن باربری آنلاین

با استفاده از ویژگی کیف پول در نرم افزار بارکو می توانید حساب خود را شارژ کرده و با سرعت بیشتری نسبت به استفاده از این اپلیکیشن اقدام کنید.

جستجویی که می‌توانست کامل‌تر انجام بگیرد

همه‌ی اپلیکیشن ها علاوه بر داشتن نقاط قوت، نقاط ضعف بسیاری دارند. بارکو هم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از اصلی ترین انتقاد هایی که می توان نسبت به این اپلیکشن داشت، عدم بهره مندی از کامیونت است. بارکو مدعی شده که هم کامیونت دارد و هم مینی کامیونت تا بتواند انتخاب های بیشتری به مشتریانش ارائه دهد. موضوعی که گاهی مورد تایید قرار نمی گیرد و بنا به اظهارات برخی از کاربران هرگز وجود نداشته.

اما اصلی ترین انتقادی که می توان به صورت فنی به این اپلیکیشن وارد کرد، جستجوی نه چندان درست و کامل بخش نقشه‌ی این نرم افزار به شمار می‌رود. بعد از بررسی نقشه به نظر می رسد در صورتی که فردی تهران را به خوبی بلد نباشد، کمی در زمینه‌ی انتخاب مقصد و مبدا دچار مشکل خواهد شد. چرا که باید به صورت دستی و با استفاده از نقشه محل دقیق را پیدا کند. موضوعی که بهتر است بارکو به زودی آن را برطرف کند تا نمره‌ی مطلوب تری دریافت کند.

اپلیکیشن باربری آنلاین

به طور کلی، ایده‌ی بارکو جذاب، کاربردی و فوق العاده است. اپلیکیشن بارکو کمترین مشکل را دارد و از لحاظ فنی، به جز عدم پشتیبانی از جست و جوی مناسب برای نقشه، نمی‌ توان از آن ایراد بزرگ دیگری گرفت. با گذشت زمان، مطمئنا بارکو می‌تواند بهتر از قبل عمل کند و بهترین خدمات را در زمینه‌ی باربری آنلاین در اختیار مشتریانش قرار دهد.

اپلیکیشن بارکو برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده و همچنین می توانید از طریق وبسایت رسمی این شرکت نسبت به انجام باربری های آنلاین اقدام کنید.

بارکو باربری آنلاین
  • بارکو باربری آنلاین
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: آواسیما
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 7.1/15.54 مگابایت
دانلود


مطالب مرتبط

نگاهی به اپلیکیشن تاچستان؛ دنیای ترانه و داستان تعاملی برای کودکان

پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند باعث شده تا کودکان از بدو تولد با وسایل الکترونیکی آشنا شوند و بخواهند در هر زمان از آن‌ها استفاده کنند. نمی‌توان منکر این شد که گوشی‌های هوشمند با توجه به استفاده از اینترنت می‌توانند حاوی مطالبی باشند که به هیچ عنوان برای کودکان مناسب... ادامه مطلب

معرفی اپلیکیشن تاندوری؛ دستور پخت غذاهای خانگی در گوشی شما

دسترسی به دستور پخت غذاهای خانگی همیشه می‌تواند مفید باشد. فرض کنید مهمان داشته باشید یا بخواهید غذایی خاص که تعریفش را زیاد شنیده‌اید را آماده کنید. برای پختن یک غذای خوب نیاز دارید تا یک دستور پخت خوب تهیه کنید و دقیقا مانند آن عمل کنید تا غذایی خوشمزه بپزید. اپلیکیشن آشپزی در فضای... ادامه مطلب

نگاهی به اپلیکیشن موبایل بانک «همراه بانک تجارت»

مطمئنا زمانی را به خاطر دارید که کار با اپلیکیشن‌های همراه بانک مترادف بود با تحمل محیطی خشک، قدیمی و نچسب با امکانات ناقص که گویی توسعه‌دهندگان برای هر چه زشت و بی‌قواره بودن آن رقابت می‌کردند. این موضوع هم در اپلیکیشن بانک‌های دولتی دیده می‌شد و هم بانک‌های خصوصی، اما خوشبختانه شرایطی به وجود... ادامه مطلب

ویژگی «حمل و نقل عمومی» کلید پیشرفت نقشه و مسیریاب‌های ایرانی است

با اینکه حمل و نقل عمومی چندان در کشور ما مورد توجه قرار نگرفته و اندک امکانات ارائه شده هم پاسخگوی نیازهای مردم نیست اما ارزش و جایگاه این خدمات در نقاط دیگر دنیا به خوبی جا افتاده و کشورها در این زمینه امکانات و سرویس‌های متعدد و با کیفیتی برای شهروندان تدارک دیده‌اند.در این... ادامه مطلب

آشنایی با نرم‌افزار فروشگاهی دشت؛ راهکاری مدرن برای تسهیل فروش کسب و کارها

گذر از سیستم سنتی خرده‌فروشی و ورود به عصر فروشگاه‌های بزرگ، نیازهای جدیدی را در میان اصحاب کسب و کار به وجود آورد که بی شک به کارگیری راهکارهای نرم‌افزاری برای حسابداری و مدیریت فروش جزو مهم‌ترین آن‌ها بود.این موضوع سبب شد که نرم‌افزارهای فروشگاهی به عنوان یک رکن ضروری در میان کسب و کارهای... ادامه مطلب

سایه‌ات مستدام؛ معرفی اپلیکیشن نیکوکاری سایه

نیکوکاری و کمک به افراد تهیدست در فرهنگ مردم کشور ما همیشه جایگاه ثابتی داشته و کم نیستند نمونه‌هایی که همت خیرخواهان، گرهی بزرگ از کار نیازمندان باز کرده باشد. شاید بزرگترین مساله‌ای که می‌تواند به دیده شدن نیازهای اساسی نیازمندان در اقصی نقاط ایران کمک کند وجود یک بستر اطلاع رسانی جامع برای اعلام... ادامه مطلب

ویجیاتو

ادامه مطلب

ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟