مایکروسافت یازدهم مهر سرفیس جدیدی معرفی می‌کند

مایکروسافت یازدهم مهر سرفیس جدیدی معرفی می‌کند

مایکروسافت به تازگی دعوت‌نامه‌هایی برای اصحاب رسانه فرستاده و آنها را روز دوم اکتبر به رویداد خاصی واقع در شهر نیویورک دعوت کرده است. این شرکت اگر بخواهد روند همیشگی‌اش را در پیش بگیرد، به احتمال قوی طی این رویداد گجت‌هایی از سری محصولات سرفیس را معرفی خواهد کرد.

سرفیس

بر اساس این دعوت‌نامه‌ها، مایکروسافت قصد دارد ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز یازدهم مهرماه، «وقت کاربران» را به خود اختصاص داده و طی رویداد به خصوصی از آخرین سخت افزار، نرم افزار یا سرویس خود رونمایی کند.

همچنین چند وقتی است که شایعاتی در باره‌ی گجت تاشو‌ی اندرومدا شنیده می‌شود. با این وجود به نظر نمی‌رسد طی این مراسم، از سرفس فون معروف یا چنین محصولی رونمایی گردد.

سرفیس

در عوض ممکن است سخت افزار جدیدی نظیر سرفیس پرو یا سرفیس استودیو معرفی گردد. همانطور که می‌دانید از اردیبهشت سال گذشته تا به حال، مدل جدیدی از لپ‌تاپ‌های سرفیس پرو معرفی نشده و از رونمایی آخرین سرفیس استودیو‌ی مایکروسافت، تقریباً دو سال می‌گذرد.

علاوه بر این امکان دارد رویداد پاییز‌ه مایکروسافت به سرویس‌های مختلف و نرم افزار‌های شرکت ردموندی اختصاص داشته باشد. اپل پیش از این نیز طی مراسم‌هایی که برای معرفی سرفیس استودیو برگزار کرده بود، به این مسئله پرداخته بود و بعید نیست که در این رویداد نیز چنین مباحثی مطرح گردد. بدین ترتیب ممکن است کاربران بتوانند طی این مراسم نگاه نزدیکی به سرفیس هاب ۲ بیندازند یا به تماشای قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ بنشینند.

سرفیس

رویداد پاییزه مایکرسافت میان دو کنفرانس شرکت‌های معروف اپل و گوگل برگزار خواهد شد چرا که اپل قصد دارد در تاریخ ۲۱ شهریور ماه از محصولات جدیدش رونمایی کند و مراسم معرفی گجت‌های کمپانی گوگل در  ۱۷ مهر برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد طی این سی روز، کمپانی های معروف صنعت تکنولوژی روز‌های شلوغی داشته باشند و باید دید کدامیک از این سه شرکت، بهترین مراسم رونمایی را برگزار خواهند کرد.

 

تماشا کنید: نگاه نزدیک به لپ تاپ هیبریدی سرفس بوک ۲ مایکروسافت

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato