همه چیز درباره آیفون 13
گوشی هوشمند موتورولا RAZR V3 با نمایشگر تاشو در راه است؟

گوشی هوشمند موتورولا RAZR V3 با نمایشگر تاشو در راه است؟

تصاویری از پتنتی که گفته می شود حق امتیاز آن توسط سازمان جهانی مالکیت فکری به موتورولا اعطا شده خبر از طراحی متفاوت گوشی با نمایشگر تاشو این شرکت می دهد.

چند روزی است که گفته می شود موتورولا قصد دارد سری محبوب RAZR را بار دیگر زنده کند و احتمالاً این بار شاهد یک گوشی هوشمند تاشو با قیمتی در حدود ۱۵۰۰ دلار خواهیم بود. تصاویری که اخیراً از یک پتنت مشاهده شده نشان از طراحی احتمالی این گوشی هوشند دارد.

موتورولا RAZR

نمایشگر ظاهراً از نوع تاشوی OLED است و طراحی کلی گوشی هم بسیار مشابه با سری های قدیمی RAZR به نظر می رسد. در بالای موبایل یک بریدگی نمایشگر به چشم می خورد که تقریباً طرحی مشابه با آیفون ۱۰ دارد. ظاهراً این بخش، اسپیکر گوشی را در خود جای داده است. در بخش پشتی گوشی، دوربین دوگانه به همراه یک نمایشگر کوچک مشابه با مدل RAZR V3 قدیمی دیده می شود و ظاهراً این گوشی در حالت بسته اندازه جمع و جوری خواهد داشت.

موتورولا RAZR

بنا بر گمانه زنی ها موتورولا RAZR 2019 در ماه آتی میلادی معرفی می شود اما هنوز سخنی از زمان رونمایی از این گوشی صحبتی به میان نیامده است. گفته شده که موبایل تاشو موتورولا احتمالاً در تعداد محدود ۲۰۰ هزار عددی تولید و به طور خاص برای اپراتور مخابراتی ورایزن و با قیمت ۱۵۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato