ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

دومین کمپ فصل جدید استعدادیابی ایرانسل-لالیگا آغاز شد

دومین دوره از فصل جدید کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برای نوجوانان در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا 10 خرداد برای حضور در این کمپ اقدام کنند. این دوره زا فصل جدید ویژه ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۵

دومین دوره از فصل جدید کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برای نوجوانان در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا 10 خرداد برای حضور در این کمپ اقدام کنند.

این دوره زا فصل جدید ویژه پسران ۱۱ تا ۱۳ ساله است و نوجوانانی که در دوره‌های قبلی حضور نداشته‌اند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

برای شرکت در دوره جدید کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا خانواده نوجوانان ۱۱ تا ۱۳ سال می‌توانند یک دقیقه ویدیو از بازی فوتبال فرزندانشان را تا تاریخ 10 خردادماه به این نشانی اینترنتی ارسال کنند. توجه کنید که فایل ارسالی باید حداکثر ۲۰۰ مگابایت باشد و همچنین بنا به گفته مسئولان این برنامه، فیلم مذکور باید در زمین چمن و یا در فضای بازگرفته شود و فقط محدود به روپایی نباشد.

فصل جدید استعدادیابی ایرانسل-لالیگا
جدول زمانی دور جدید کمپ لالیگا-ایرانسل

ویدیوهای رسیده روز 19 خردادماه توسط یک تیم کارشناس استعدادیابی مورد ارزیابی قرار گرفته و از بین شرکت کنندگان ۶۶ نفر برای آموزش سه روزه به کمپی که از 28 تا 30 خرداد سال جاری برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند.

ایرانسل پیش از این چهار دوره کمپ استعدادیابی با حضور بازیکنان و سفیران استعدادیابی لالیگا نظیر لوئیس گارسیا ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم‌ ملی و باشگاه‌های داخلی ایران برگزار کرده است. در چهار کمپ قبلی 330 بازیکن نوجوان مستعد شناسایی شده، آموزش دیدند و مدارک حضور در این کمپ‌ها را دریافت کرده‌اند.

کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در راستای تفاهم نامه‌‌ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا ، لالیگا، با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان منعقد شده است، برگزار می‌شود. ایرانسل چندی قبل از تمدید این تفاهم نامه خبر داده بود.

شاید بد نباشد قبل از اینکه تصمیم بگیرید در این کمپ‌ها ثبت نام کنید، با قوانین کامل آن نیز آشنایی بیابید. قوانین کمپ ایرانسل-لالیگا در این لینک قابل مشاهده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی