ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

ناامید کننده‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ را شما انتخاب کنید

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی نوبت به این رسیده که مروری داشته باشیم بر بهترین بازی‌های سال. همانطور که در لیست نامزدهای بهترین بازی‌های سال 2019 دیدید، بهترین‌های امسال را در ۱۰ دسته‌بندی ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۲۳:۰۰

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی نوبت به این رسیده که مروری داشته باشیم بر بهترین بازی‌های سال. همانطور که در لیست نامزدهای بهترین بازی‌های سال 2019 دیدید، بهترین‌های امسال را در ۱۰ دسته‌بندی کلی جای داده‌ایم و فارغ از ژانربندی‌های سنتی، دسته‌بندی‌هایمان را به گونه‌ای انتخاب کردیم که بهترین ویژگی‌های بهترین عناوین امسال را در بر بگیرند.

چهارمین دسته‌بندی در لیست ما، «ناامیدکننده‌ترین بازی سال» است. با گذشت هر سال، برخی ناشران بازی‌های ویدیویی طمع‌کارتر و فریب‌کارتر از سال قبل می‌شوند. و به این ترتیب، عناوین مختلفی ظهور می‌کنند که یا با مایکروترنسکشن‌ها و روش‌های کسب درآمد ناعادلانه به تجربه ما آسیب می‌زنند یا به وعده‌های پیشین خود پایبند نمانده و ما را از خروجی‌شان مایوس می‌کنند.

تحریریه ویجیاتو با بررسی‌های خود، ۵ بازی را لایق قرارگیری در دسته‌بندی ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال دانست: FIFA 20 ،Anthem ،Code Vein ،Ghost Recon Breakpoint و Rage 2.

نتیجه رای‌گیری،‌ در روز ۲۷ آذرماه و همزمان با اعلام برنده این دسته‌بندی از نگاه تحریریه ویجیاتو اعلام خواهد شد. در نهایت برای انتخاب ناامید کننده‌ترین بازی سال و شرکت در قرعه‌کشی یک نسخه فیزیکی از بهترین بازی سال به انتخاب کاربران، به ویجیاتو سر بزنید.

انتخاب ناامید کننده‌ترین بازی سال ۲۰۱۹

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی