ناامید کننده‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ را شما انتخاب کنید

ناامید کننده‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ را شما انتخاب کنید

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی نوبت به این رسیده که مروری داشته باشیم بر بهترین بازی‌های سال. همانطور که در لیست نامزدهای بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ دیدید، بهترین‌های امسال را در ۱۰ دسته‌بندی کلی جای داده‌ایم و فارغ از ژانربندی‌های سنتی، دسته‌بندی‌هایمان را به گونه‌ای انتخاب کردیم که بهترین ویژگی‌های بهترین عناوین امسال را در بر بگیرند.

چهارمین دسته‌بندی در لیست ما، «ناامیدکننده‌ترین بازی سال» است. با گذشت هر سال، برخی ناشران بازی‌های ویدیویی طمع‌کارتر و فریب‌کارتر از سال قبل می‌شوند. و به این ترتیب، عناوین مختلفی ظهور می‌کنند که یا با مایکروترنسکشن‌ها و روش‌های کسب درآمد ناعادلانه به تجربه ما آسیب می‌زنند یا به وعده‌های پیشین خود پایبند نمانده و ما را از خروجی‌شان مایوس می‌کنند.

تحریریه ویجیاتو با بررسی‌های خود، ۵ بازی را لایق قرارگیری در دسته‌بندی ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال دانست: FIFA 20 ،Anthem ،Code Vein ،Ghost Recon Breakpoint و Rage 2.

نتیجه رای‌گیری،‌ در روز ۲۷ آذرماه و همزمان با اعلام برنده این دسته‌بندی از نگاه تحریریه ویجیاتو اعلام خواهد شد. در نهایت برای انتخاب ناامید کننده‌ترین بازی سال و شرکت در قرعه‌کشی یک نسخه فیزیکی از بهترین بازی سال به انتخاب کاربران، به ویجیاتو سر بزنید.

انتخاب ناامید کننده‌ترین بازی سال ۲۰۱۹

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato