همه چیز درباره آیفون 13
کارگزاری مفید اپلیکیشن بامبو را منتشر کرد

کارگزاری مفید اپلیکیشن بامبو را منتشر کرد

کارگزاری مفید اپلیکیشن «بامبو» را در کافه بازار عرضه کرد. این اپلیکیشن می‌خواهد نقش یک مربی مالی را برای کاربران ایفا کرده و به آن‌ها برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به اهداف مالی‌شان کمک کند.

بامبو با رویکرد برنامه‌ریزی اختصاصی برای هر کاربر، موثرترین شیوه‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. برای مثال تصور کنید که هدف شما، خرید یک موبایل، لپ تاپ، خودرو، تامین هزینه برای یک سفر یا حتی سرمایه گذاری بلندمدت برای آینده فرزندتان است. زمانی که در اپلیکیشن هدف خود را مشخص کنید، بامبو میزان سرمایه‌گذاری اولیه و سپس پرداخت‌های ماهانه‌ شما را محاسبه می کند تا پس از طی دوره‌ی مورد نظر، بتوانید به هدف مالی‌ خود برسید.

بر همین اساس در بامبو سرمایه‌گذاری به صورت مستمر در طول چند ماه یا چند سال صورت می‌گیرد؛ به نحوی که سرمایه‌گذاری مستمر را برای کاربر تبدیل به یک عادت لذت بخش می‌کند.

در واقع این اپلیکیشن تلاش کرده تا مفاهیم مالی را برای کاربران ساده کرده و آن‌ها را به این شکل وارد بازار سرمایه کند. از سوی دیگر، بامبو به کاربران کمک می‌کند تا زندگی مالی خود را به شکل هدفمندتری دنبال کنند.

موضوع دیگری که این اپلیکیشن بر آن تاکید دارد، یادگیری است. نکات آموزشی کاربردی در مورد مسائل مالی، سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی و روش‌های موفقیت، از بخش‌های آموزشی اپلیکیشن بامبو هستند.

هلدینگ مالی مفید به عنوان عرضه کننده این اپلیکیشن، اعلام کرده است که هدف بامبو هدایت نقدینگی به بازار سرمایه است؛ اتفاقی که از یک طرف باعث رشد اقتصاد و تولید در کشور شده و از سوی دیگر درهای این بازار کلیدی را به روی عموم مردم باز می‌کند.

تلاش بامبو این است که به دو سوال مهم «با پول خود چه کنم؟» و «چطور به اهداف مالی خود برسم؟» جوابی منحصربه‌فرد و مختص به هر کاربر بدهد.

بامبو
  • بامبو
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: کارگزاری مفید
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato