جایگزین های بیتلی؛ آشنایی با چند سرویس کوتاه کننده لینک

همانطور که در خبرها خواندید، از ساعاتی پیش دسترسی کاربران ایرانی به سرویس کوتاه‌کننده لینک بیتلی قطع شده و به نظر می‌رسد که فیلترینگ دامن‌گیر این سرویس شده باشد. بیتلی یکی از محبوب‌ترین و در عین حال کارآمدترین سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک میان کاربران ایرانی بود که بسیاری از وبسایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی فعال کشور روی آن حساب باز می‌کردند.

حالا که این سرویس مشمول فیلترینگ شده، ظاهرا کاربران استفاده‌کننده از آن باید به فکر جایگزین‌ های بیتلی باشند. در این مقاله تلاش داریم بهترین سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک که می‌توانند جزو جایگزین های بیتلی به شمار بیایند را به شما معرفی ‌کنیم.

Short URL

جایگزین های بیتلی

وبسایت Short URL در غیاب بیتلی و goo.gl، تقریبا تنها سرویس کوتاه‌کننده لینکی است که به طور کامل رایگان است و دسترسی به آن بدون محدودیت و نیاز به ثبت نام انجام می‌گیرد. Short URL تبدیل لینک‌های بلند به کوتاه را در کسری از ثانیه انجام می‌دهد.

اما یکی دیگر از مزایای استفاده از این سرویس امکان پایش تعداد کلیک‌ها روی لینک کوتاه شده است. برای این کار کافیست بعد از تبدیل لینک روی گزینه Total number of clicks اشاره کرده تا آمار کامل را ببینید.

URL Shortener برای اندروید

جایگزین های بیتلی

اگر در بین جایگزین های بیتلی به دنبال یک جایگزین اندرویدی هستید، اپلیکیشن URL Shortener بهترین گزینه‌ای است که در اختیار دارید. این اپلیکیشن اندرویدی برای کوتاه‌کردن لینک‌ها به چند سرویس کوتاه‌کننده لینک متصل است تا این کار را با یک اشاره برایتان انجام دهد.

از جمله مزایای URL Shortener می‌توان به رایگان بودن، تبدیل مستقیم لینک از نوار نوتیفیکیشن‌ها و ساخت QR Code از لینک‌های کوتاه شده اشاره کرد.

URL Shortener
  • URL Shortener
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: softinit
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 4.1 مگابایت
دانلود

جایگزین های بیتلی در سرویس‌های ایرانی

اما از بین جایگزین های بیتلی شاید بد نباشد که نیم نگاهی به سرویس‌های ایرانی هم داشته باشید:

پی‌لینک

جایگزین های بیتلی

سرویس پی‌لینک به شما اجازه مديريت لينک‌ها و مشاهده آمار بازدید‌ها را می‌دهد. به غیر از این دارای اپلیکیشن کوتاه کننده لینک اندروید و ربات کوتاه کننده لینک تلگرام و چند ویژگی حرفه‌ای دیگر هم هست.

از پی‌لینک می‌توانید به رایگان استفاده کنید، اما برای دسترسی به امکانات حرفه‌ای‌تر باید حق اشتراک بپردازید که می‌تواند به صورت ماهیانه یا سالیانه باشد.

B2N

جایگزین های بیتلی

کوتاه‌کننده لینک B2N یک سرویس ساده و سرراست است که خیلی سریع شما را به هدفتان می‌رساند. به غیر از کوتاه کردن لینک از امکانات این سرویس می‌توان به QR Code ساز و نمایش آمار کلیک لینک‌های کوتاه شده اشاره نمود.

Yun

جایگزین های بیتلی

یون ادعا می‌کند که بهترین سرویس کوتاه‌کننده لینک ایرانیست. از ویژگی‌های این سرویس می‌توان به امکانات مدیریتی پیشرفته، ارائه گزارش‌های جامع از بازدیدکنندگان در دوره های زمانی مختلف و ارائه API پیشرفته اشاره کرد.

ضمنا می‌توانید با ثبت کسب و کارتان در یون، لینک های کوتاه شده را به صورت گروهی در اختیار افراد بگذارید.

Kotah.Link

سرویس Kotah.Link هم یکی دیگر از تازه‌واردهای ایرانیست که لینک‌های طولانی را خیلی سریع و بی‌دردسر برایتان کوتاه می‌کند. در انتهای صفحه با اشاره روی آیکن api هم می‌توانید لینک‌های خود را از نظر بازدید آماری مورد پایش قرار دهید.

سرویس کوتاه لینک برای استفاده کاملا رایگان است.


در انتها از شما دعوت می‌کنیم اگر از سرویس خاصی استفاده می‌کنید که جایش در این مقاله خالی بوده، حتما آن را با ما در میان بگذارید.

Mobit

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟