افشای نمونه اولیه اپل واچ با طراحی متفاوت و دکمه هوم [تماشا کنید]

افشای نمونه اولیه اپل واچ با طراحی متفاوت و دکمه هوم [تماشا کنید]

به تازگی تصاویر و ویدیویی از یک نمونه اولیه اپل واچ منتشر شده که درون یک قاب بزرگ قرار دارد و شبیه به یک آیپاد کوچک به نظر می‌رسد.

در این ویدیو ابتدا با جعبه‌ای مواجه می‌شویم که برای ارسال سخت افزار اولیه به افراد آزمایش‌کننده ارسال می‌شود. در برچسب روی این جعبه عبارت «این محصول به عنوان یک دستگاه محرمانه اپل طبقه‌بندی می‌شود و در برنامه فوق امنیتی قرار می‌گیرد» به چشم می‌خورد. علاوه بر این گفته شده که این محصول در زمان فراخوانی باید حتما به اپل برگردانده شود.

این دستگاه از نوع «PVTe» است که می‌تواند نشانگر یک نمونه اولیه برای بررسی مهندسی باشد. زمانی که صفحه لمسی روشن می‌شود، اپ‌های داخلی اپل درون آن به چشم می‌خورند. در این محصول با بیلد نرم افزاری پیش از watchOS 1.0 روبه‌رو هستیم. یکی از این برنامه‌ها «Lisa Tester» با آیکون «لیسا سیمپسون» است که احتمالا ادای احترامی به دختر استیو جابز و یکی از اولین کامپیوترهای اپل با رابط کاربری GUI به نام «اپل لیسا» باشد.

اپل واچ

این اپ به افراد اجازه می‌دهد که المان‌های رابط کاربری در این نمونه اولیه اپل واچ را تغییر دهند. اپ «Springboard Zoom» موجود در Lisa Tester شباهت زیادی به هوم اسکرین watchOS اصلی دارد که همراه با نسخه اولیه اپل واچ در سال ۲۰۱۵ در اختیار کاربران قرار گرفت.

در این محصول از یک دکمه دیجیتالی استفاده نشده و بجای آن با دکمه‌های فیزیکی پاور و هوم در سمت راست این قاب مواجه هستیم. در جلوی این دستگاه یک دکمه هوم به چشم می‌خورد و در سمت چپ آن هم دکمه‌های افزایش و کاهش حجم صدا قرار گرفته‌اند که ظاهرا کار نمی‌کنند. با ورود به بخش تنظیمات، گزارشی مبنی بر عدم دریافت تاییدیه FCC برای فروش ظاهر می‌شود.

اپل واچ

این نمونه اولیه از برنامه‌های اپل برای ساعت هوشمند محبوبش می‌دهد که توانسته به فروش فوق‌العاده بالایی در بازار دست پیدا کند و هرساله نمونه‌ جدید آن معرفی می‌شود. این کمپانی اخیرا اپل واچ سری ۶ و اپل واچ SE را وارد بازار کرده که می‌توانید بررسی آن‌ها را در دیجیاتو بخوانید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato