فیدیبو از گروه‌ها و انجمن‌های ادبی حمایت می‌کند

فیدیبو از گروه‌ها و انجمن‌های ادبی حمایت می‌کند

فیدیبو اعلام کرده که از انجمن‌های ادبی و گروه‌های علاقه‌مند به کتابخوانی در سال جدید حمایت می‌کند.

به گزارش دیجیاتو در متنی که فیدیبو در اختیار رسانه‌ها قرار داده، این پلتفرم خود را به عنوان بزرگترین پلتفرم فروش کتاب الکترونیکی و صوتی معرفی کرده و تاکید داشته که قصد دارد در سال جدید از انجمن‌های ادبی و گروه‌های علاقه‌مند به کتابخوانی حمایت کند.

با شرایط به وجود آمده در پیک چهارم کرونا و نیاز روزافزون فرهنگی جامعه به کتاب و کتابخوانی، از گروه‌ها و انجمن های ادبی با هدف ترویج کتاب‌خوانی حمایت می‌کند. در خبرهای جهانی نیز آمده که اپلیکیشن‌هایی مانند کلاب هاوس که این روزها تبدیل به ترند جهانی شدند توانسته‌اند که انجمن‌ها و گروه‌های کتابخوانی دوباره فعالیت خود را از سر بگیرند.

روابط عمومی فیدیبو اعلام کرده این طرح شامل کلیه گروه‌های کتابخوانی، مروجان کتاب، انجمن‌های ادبی دانشگاهی و دانش‌آموزی و تمامی گروه‌هایی است که در زمینه کتاب و کتابخوانی فعالیت می‌کنند. در واقع حتی یک گروه تلگرامی و اینستاگرامی نیز می‌تواند در این جرگه قرار بگیرد و بسته به اندازه و نیاز این انجمن‌ها، حمایت و همکاری با آنها صورت می‌گیرد. آنطور که فیدیبو می‌گوید حمایت‌ها به شکل ارائه کد تخفیف و فروش کتاب‌های الکترونیکی با قیمتی ویژه و همکاری‌های گسترده‌تر خواهد بود.

این مجموعه همچنین اعلام کرده که اینفلوئنسرهای حوزه کتاب و کتابخوانی که در شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی فعال هستند نیز می‌توانند از این حمایت‌ها برخوردار شوند و خود و دنبال کنندگانشان نیز از این تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوند. این مجموعه اعلام کرده «همکاری با این افراد می‌تواند به صورت ویژه‌تری هم صورت بگیرد.»

علاقه‌مندان برای استفاده از این طرح می‌توانند با ایمیل pr@fidibo.com تماس حاصل کرده و از جزئیات طرح‌ها مطلع شوند. فیدیبو اعلام کرده بررسی درخواست‌ها را در سریع‌ترین حالت ممکن انجام خواهد داد.

گفتنیست در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار عنوان کتاب الکترونیک، کتاب صوتی، پادکست و مجله الکترونیک در پلتفرم فیدیبو، در دسترس کاربران قرار دارد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato