توییتر قابلیت‌های جدیدی به سرویس Super Follows اضافه می‌کند

توییتر قابلیت‌های جدیدی به سرویس Super Follows اضافه می‌کند

توییتر چندی پیش قابلیت ثبت نام برای سرویس Super Follows را در اختیار کاربران خود قرار داد. حالا گزارشی تازه از اضافه شدن ویژگی‌های انحصاری و جدید به این سرویس پولی خبر می‌دهد.

قابلیت «سوپر فالو» به کاربران اجازه می‌دهد در ازای پرداخت ماهانه ۴.۹۹ دلار به محتواهای اختصاصی و بحث‌های ویژه اعضای توییتر دسترسی داشته باشند. این شبکه اجتماعی در تلاش است که با این قابلیت توییت‌ها را فقط در اختیار کسانی قرار دهد که هزینه دسترسی به اطلاعات را پرداخت کرده‌اند.

توییتر حالا در حال آزمایش سیستمی است که در صورت مواجهه با محتواهای انحصاری با اطلاعیه‌ای به شما خبر می‌دهد که برای دسترسی به این محتوا باید اشتراک کاربر را تهیه کرده باشید. با این ویژگی فقط افرادی که هزینه لازم را پرداخته‌اند می‌توانند به محتوای توییت دسترسی یافته و پاسخ‌های آن را ببینند. قابلیت سوپر فالو همچنین امکان دسترسی ویژه به بخش Spaces، خبرنامه Fleet و تخفیف در خرید کالاها را فراهم می‌کند.

افزون بر این، در گزارش امروز دوباره می‌توانیم نیم‌نگاهی به قابلیت واکنش‌ها یا Reactions داشته باشیم که شکل جدیدی از تعامل با توییت‌هاست. قبلا به شما گفته بودیم که این شرکت در حال کار روی قابلیتی شبیه واکنش‌های فیسبوک است که به شما اجازه می‌دهد در کنار لایک با ایموجی‌های بیشتری با توییت‌ها تعامل داشته باشید.

دیروز در گزارشی اعلام شد که اینستاگرام هم به دنبال ارائه قابلیت استوری‌های انحصاری یا Exclusive Stories است. این ویژگی به محتواسازان اجازه می‌دهد تا برخی از محتواهای خود را فقط در ازای دریافت هزینه به مشترکان خاص خودشان نشان دهند.

توییتر از ابتدای سال ۲۰۲۱ در حال کار روی قابلیت‌های متنوعی مثل Spaces، خبرنامه‌های انحصاری و Tip Jars بوده تا درآمدزایی را برای محتواسازان ممکن کند. با این حال، این شرکت سهم خودش را از این درآمدها برمی‌دارد و در iOS باید سهم اپ استور هم پرداخت شود. توییتر همچنین سرویسی به نام توییتر بلو را در اختیار کاربران قرار داده که در ازای پرداخت هزینه ویژگی‌هایی مثل ویرایش توییت را ارائه می‌کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato