همه چیز درباره آیفون 13
اپل فروش پک باتری مگ‌سیف را با قیمت ۹۹ دلار برای سری آیفون ۱۲ آغاز کرد

اپل فروش پک باتری مگ‌سیف را با قیمت ۹۹ دلار برای سری آیفون ۱۲ آغاز کرد

اپل چندین ماه پس از معرفی گوشی‌های سری آیفون ۱۲، در سکوت خبری یک محصول مبتنی بر فناوری مگ‌سیف را عرضه کرد. این محصول که پک باتری مگ‌سیف نام دارد، قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس سری آیفون ۱۲ را فعال می‌کند.

این محصول در رنگ سفید به فروش می‌رسد و ظاهرا روی آن یک پوشش سیلیکونی قرار دارد. طبق مشخصات، پک باتری مگ‌سیف ۱۱.۱۳ وات ساعتی است که می‌تواند بخشی از باتری آیفون ۱۲ را شارژ کند. آیفون ۱۲ به یک باتری ۱۰.۷۸ وات ساعتی مجهز شده، اما شارژ Qi می‌تواند باعث اتلاف انرژی شود، بنابراین نمی‌توان چندان روی عملکرد آن حساب باز کرد.

پک باتری مگ‌سیف می‌تواند با سرعت ۵ وات آیفون را شارژ کند، البته اگر آن را به برق وصل کنید، سرعت شارژ به ۱۵ وات می‌رسد. این محصول و آیفون را می‌توان بطور همزمان شارژ کرد. به گفته اپل، با اتصال کابل لایتنینگ به پک باتری، سرعت شارژ وایرلس به ۱۵ وات می‌رسد و در صورت استفاده از شارژر ۲۰ واتی، این سرعت بیشتر هم می‌شود.

پک باتری مگ‌سیف

اگر آیفون به منبع برق وصل باشد، می‌تواند پک باتری را شارژ کند. به گفته اپل، کاربران زمانی که در حال استفاده از پورت آیفون هستند مانند اتصال به مک، می‌توانند پک باتری مگ‌سیف را به این شکل شارژ کنند. این ویژگی همان شارژ بی‌سیم معکوس آیفون ۱۲ است که انتظار می‌رود در آیفون ۱۳ هم وجود داشته باشد.

در اسناد پشتیبانی پک باتری مگ‌سیف به این موضوع اشاره شده که برای استفاده از آن، باید آیفون به iOS 14.7 یا نسخه‌های جدیدتر مجهز باشد. وضعیت شارژ این باتری را هم می‌توان در هوم اسکرین یا در ویجت باتری مشاهده کرد.

به گفته کوپرتینویی‌ها، احتمال اینکه آیفون در زمان استفاده از این شارژر گرم شود وجود دارد. در صورتی که دما افزایش چشمگیری پیدا کند، آیفون برای افزایش طول عمر باتری میزان شارژ را به ۸۰ درصد محدود می‌کند تا دمای آیفون کاهش یابد.

کاربران از همین امروز می‌توانند این پک باتری را سفارش دهند و ۵ تا ۷ روز دیگر آن را تحویل بگیرند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato