ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویندوز 11
تکنولوژی

نتیجه یک نظرسنجی: بیش از ۶۰ درصد کاربران هنوز اطلاعی درباره ویندوز ۱۱ ندارند

نتایج نظر سنجی انجام شده توسط وب‌سایت «Savings» نشان می‌دهد ۶۲ درصد کاربران نه تنها اطلاعی درباره نسخه جدید ویندوز و زمان انتشار آن ندارند، بلکه حتی نمی‌دانند سیستم کامپیوتری آنها با ویندوز ۱۱ سازگاری ...

نتایج نظر سنجی انجام شده توسط وب‌سایت «Savings» نشان می‌دهد ۶۲ درصد کاربران نه تنها اطلاعی درباره نسخه جدید ویندوز و زمان انتشار آن ندارند، بلکه حتی نمی‌دانند سیستم کامپیوتری آنها با ویندوز ۱۱ سازگاری دارد یا خیر.

مایکروسافت به زودی با سیستم عامل ویندوز ۱۱ تغییرات زیادی را ارائه می‌کند اما ظاهرا بخش عمده‌ای از کاربران منتظر سیستم عامل جدید مایکروسافت نیستند. بر اساس نظرسنجی انجام شده، ۶۲ درصد کاربران ویندوز حتی از وجود چنین نسخه‌ای اطلاع ندارند.

وب‌سایت «Savings.com» با هدف بررسی میزان آگاهی و هیجان کاربران برای ویندوز ۱۱، نظرسنجی انجام داده است. در این نظرسنجی از ۱۰۴۲ کاربر فعلی ویندوز در مورد آگاهی و اشتیاق آنها برای ارتقا به نسل جدید سیستم عامل مایکروسافت سوال شده است. نتایج نشان می‌دهد که تنها کمتر از ۴۰ درصد کاربران فعلی ویندوز از سیستم عامل جدید مایکروسافت آگاهی دارند و همین درصد از کاربران مایل هستند تا در زمان مناسب به نسخه جدید ویندوز منتقل شوند.

ویندوز ۱۱

۶۰ درصد دیگر از کاربران نیز اعتراف کرده‌اند که نه تنها هیچ اطلاعی از نسخه آینده ویندوز ندارند بلکه از سازگاری یا عدم سازگاری دستگاه‌های خود با آن نیز بی اطلاع هستند. لازم به ذکر است که سیستم عامل جدید ویندوز با پردازنده‌های قدیمی و رایانه‌های فاقد چیپ TPM 2.0 سازگاری ندارد. با این وجود اپلیکیشن PC Health Check سازگاری دستگاه آن‌ها برای ارتقا به ویندوز ۱۱ را می‌تواند مشخص کند.

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد، کاربرانی که مدتی از سیستم عامل استفاده کردند بیشتر از بروزرسانی جدید آن مطلع هستند. همچنین اگر میزان آگاهی کاربران از ویندوز ۱۱ را با iOS و Mac مقایسه کنید، اعداد نشان می‌دهد که مایکروسافت پیشرفت معناداری در این زمینه نداشته است.

با این وجود، ممکن است برای برخی کاربران این سوال مطرح شود که آیا مایکروسافت به اندازه کافی برای سیستم عامل جدید خود تبلیغ نکرده است؟ با این حال طبق مشخصات سخت‌افزاری مورد نیاز این سیستم عامل، مشخصا مایکروسافت آن را برای تمام کاربران خود طراحی کرده است.

مایکروسافت سرانجام در تاریخ ۱۳ مهر ماه (۵ اکتبر) از ویندوز ۱۱ رونمایی خواهد کرد و باید دید استقبال کاربران از نسل جدید سیستم عامل ردموندی‌ها به چه صورت خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی