ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

اسنپ کمیسیون دریافتی خود را موقتا کاهش داد: تلاش برای کنترل قیمت‌ها تا رفع اختلال سوخت‌گیری

اختلال در سوخت‌گیری خودروها منجر به کاهش خودروهای ناوگان حمل و نقل اسنپ شده و از سویی افزایش تقاضا را به دنبال داشته است. این مجموعه برای کنترل قیمت‌ها، موقتا کمیسیون دریافتی خود از رانندگان ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۵

اختلال در سوخت‌گیری خودروها منجر به کاهش خودروهای ناوگان حمل و نقل اسنپ شده و از سویی افزایش تقاضا را به دنبال داشته است. این مجموعه برای کنترل قیمت‌ها، موقتا کمیسیون دریافتی خود از رانندگان در تهران را بیش از 50 درصد کاهش داد.

از روز گذشته در پی حمله سایبری به سامانه سوخت، سوخت‌گیری خودروها در جایگاه‌‌های پمپ‌بنزین با اختلال مواجه شده است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، ناوگان اسنپ نیز در پی این اختلال با مشکل سوختگیری مواجه شده و متعاقبا تعداد خودروهای فعال به منظور ارائه خدمت به کاربران و انجام سفر کاهش پیدا کرده است. از طرفی استفاده از خودروهای شخصی نیز کاهش یافته و همین موضوع منجر به افزایش تقاضای سفر از سوی کاربران مسافر شده است.

از آنجایی که قیمت‌گذاری در اسنپ پویاست و به عنوان اهرمی برای متعادل کردن میزان عرضه و تقاضا عمل می‌کند، برای مقطعی، قیمت‌های اسنپ با افزایش غیرمتعارفی همراه بوده تا درخواست‌ها به سفر تبدیل شوند.

از همین روی تیم قیمت‌گذاری اسنپ بلافاصله به منظور بررسی راهکارهای مختلف برای کنترل این شرایط تشکیل جلسه دادند و در نهایت تصمیم گرفته شد تا با تخصیص بخشی از منابع مالی اسنپ در قالب طرح‌های تشویقی، کاربران راننده را تشویق به فعالیت کنند تا درخواست‌های بیشتری با قیمت مناسب به سفر تبدیل شود.

در ادامه نیز به دلیل افزایش معمول پیک درخواست‌ها در روزهای چهارشنبه و حل نشدن اختلال در سوختگیری، اسنپ تصمیم گرفت تا از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (مورخ 5 آبان‌ماه 1400) لغایت 12 شب کمیسیون دریافتی اسنپ در شهر تهران را به میزان بیش از 50 درصد کاهش داده و به 7 درصد رسانده تا از این طریق نیز بتواند کمک موثری در ساماندهی حمل‌ونقل شهروندان داشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی