ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

معاون رئیس جمهور: در توسعه پلتفرم‌های دیجیتال باید نگاه ویژه‌ای به خانواده و نوجوانان داشت

معاون امور مجلس رئیس جمهور با بیان اینکه شواهد بیانگر قرار گرفتن همراه اول در مسیر توسعه است، ابراز امیدواری کرد که این روند به طور کلی منجر به توسعه شبکه ملی اطلاعات شود. «محمد ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۹:۱۵

معاون امور مجلس رئیس جمهور با بیان اینکه شواهد بیانگر قرار گرفتن همراه اول در مسیر توسعه است، ابراز امیدواری کرد که این روند به طور کلی منجر به توسعه شبکه ملی اطلاعات شود.

«محمد حسینی»، روز دوشنبه 29 آذر 1400 ضمن بازدید از «مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول» در جریان گزارش فنی مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه در خصوص دستاوردهای دیجیتال این اپراتور قرار گرفت.

او همچنین گفت: «به نیروهای متخصص و متعهدی که در اپراتور اول تلفن همراه کار می‌کنند، عرض خداقوت دارم و از اینکه در مسیر توسعه پلتفرم های دیجیتال، نگاه ویژه‌ای به خانواده و نوجوانان داشته‌اند، تشکر می کنم.»

حسینی، پس از بازدید کامل از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول، ضمن غنیمت شمردن این فرصت بازدید گفت: «امروز در جریان اموری قرار گرفتم که بیانگر رشد خوب و جهت‌گیری مناسب همراه اول در بحث توسعه است که امیدواریم این روند نهایتا منتج به راه اندازی واقعی شبکه ملی اطلاعات شود.»

او همچنین گفت: «به نیروهای متخصص و متعهدی که در اپراتور اول تلفن همراه کار می کنند، عرض خداقوت دارم و از اینکه در مسیر توسعه پلتفرم های دیجیتال، نگاه ویژه ای به خانواده و نوجوانان داشته اند، تشکر می کنم.»

«شاد» مهمترین دستاورد همراه اول

شرح ساختار و بدنه فنی پلتفرم‌های دیجیتال توسعه داده شده در همراه اول با توجه به رویکرد و رسالت راهبردی این اپراتور از جمله مباحثی بود که مدیرعامل همراه اول به آن پرداخت و از پلتفرم «شاد» به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای اپراتور اول تلفن همراه در دوران شیوع کرونا یاد کرد که به یکی از مهمترین دستاوردهای نظام در این دوران نیز تبدیل شد.

ظرفیت های این پلتفرم دیجیتال بومی که توانست در مدت زمان کوتاهی از شروع فعالیت، ترافیک واتساپ را پشت سر بگذارد در کنار سایر سکوهای دیجیتال نظیر سوپراپلیکیشن «روبیکا» و جویشگر بومی «ذره بین» تشریح و ارائه شد که مورد توجه معاون رئیس جمهور قرار گرفت.

معاون امور مجلس رئیس جمهور در پایان این بازدید گفت: «عزم دولت بر این است با توجه به اینکه سال آینده اعتبار بیشتری برای مباحث فضای مجازی اختصاص یافته است، بتواند حمایت های بیشتری را از مجموعه های مختلف فعال در این عرصه داشته باشد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی