ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش سورن پلاس XU7P
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش سورن پلاس XU7P از سوی ایران‌خودرو اعلام شد + جدول آذرماه 1402

در شرایط فروش سورن پلاس XU7P که طی آذرماه 1402 منتشر شده است، این خودرو با دو روش قابل خریداری خواهد بود.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰

ایران‌خودرو پس از معرفی سورن پلاس XU7P به مشتریان، اکنون شرایط فروش این خودرو را نیز اعلام کرده است. در شرایط فروش سورن پلاس XU7P که طی آذرماه 1402 منتشر شده، این خودرو با دو روش قابل خریداری خواهد بود. مشتریان می‌توانند سورن پلاس جدید را به روش نقدی خریداری کنند و آن را طی 30 روز کاری تحویل بگیرند. همچنین امکان پیش‌خرید این خودرو با تحویل در سال آینده نیز وجود دارد.

علاقه‌مندان به خرید سورن پلاس XU7P با موعد تحویل فوری، می‌توانند این خودرو را تنها در رنگ سفید خریداری کنند. بااین‌حال، اگر به خرید سورن پلاس در سایر رنگ‌ها علاقه دارید، بایستی برای تحویل این خودرو تا سال آینده صبر کنید. همچنین این شرایط درحال‌حاضر تنها در دسترس متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه قرار دارد. متقاضیان ایران‌خودرو با اولویت تحویل خودرو در بهار 1403، قادر به شرکت در این شرایط فروش خواهند بود. ایران‌خودرو برای اطلاع‌رسانی به مشتریان، پیامک فراخوان را برای آن‌ها ارسال کرده است.

جدول شرایط فروش سورن پلاس XU7P در آذرماه 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویل
سورن پلاس XU7P۴۵۹,۱۸۹,۰۰۰سفید30 روزه

برای خرید سورن پلاس XU7P با موعد تحویل 30 روزه، بایستی تمامی وجه این خودرو را در لحظه ثبت‌نام به حساب شرکت واریز کنید. قیمت سورن پلاس XU7P درحال‌حاضر حدود 460 میلیون تومان است. ایران‌خودرو نیز پس از 30 روز کاری، این خودرو را تنها با رنگ سفید به شما تحویل می‌دهد. شرایط فروش سورن پلاس XU7P با موعد تحویل فوری، فاقد سود مشارکت و انصراف است.

شرایط فروش سورن پلاس XU7P

سایر متقاضیان که مایل به پرداخت کامل بهای خودرو درحال‌حاضر نیستند یا تمایل دارند که اتومبیل خود را در رنگ‌های غیرسفید خریداری کنند، می‌توانند در بخش پیش‌فروش شرکت کنند. پیش‌پرداخت این خودرو کمتر از 200 میلیون تومان است و موعد تحویل آن نیز خرداد و تیر 1403 خواهد بود.

شرایط پیش‌فروش ایران‌خودرو در آذرماه 1402:

خودروپیش‌پرداخترنگ‌های موجودموعد تحویل
سورن پلاس XU7P183,647,560سفید، مشکی، خاکستری، آبی کبودخردادماه 1403
160,691,615تیرماه 1403
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی