ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت هونگچی H5
قیمت و شرایط فروش خودرو

نگاهی به قیمت هونگچی H5 در بازار آزاد؛ یکی از گران‌ترین چینی‌های بازار + جدول

مالکان خودروهای وارداتی جدید خودروهای تحویل شده را برای فروش آگهی می‌کنند، از این رو قیمت هونگچی H5 در بازار آزاد مشخص شده است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

هونگچی H5 محصول وارداتی گروه بهمن است که نخستین نمونه‌های آن اواخر سال 1402 وارد بازار ایران شدند. مالکان خودروهای وارداتی جدید به‌طور معمول خودروهای تحویل‌شده را برای فروش آگهی می‌کنند، ازاین‌رو قیمت هونگچی H5 در بازار آزاد مشخص شده است. این خودرو با قیمتی بیش از 6.5 میلیارد تومان در بازار آزاد، به یکی از گران‌ترین خودروهای چینی ایران تبدیل شده است.

البته باید یادآور شویم که قیمت هونگچی H5 از سوی گروه بهمن معادل دو میلیارد و 760 میلیون تومان اعلام شده است. بااین‌حال برای خرید هونگچی H5 از بازار آزاد، باید حدود 6 میلیارد و 700 میلیون تومان وجه نقد بپردازید. البته در برخی آگهی‌ها، قیمت این خودرو تا هشت میلیارد تومان نیز ذکر شده است!

جدول قیمت هونگچی H5 در بازار آزاد، اردیبهشت 1403:

مدلرنگقیمت
1403مشکی۸٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
1403مشکی۹٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
1403مشکی۶٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
1403حواله۳٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
1403خاکستری۶٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
قیمت هونگچی H5

بدون شک تصور لوکس بودن هونگچی اچ 5، نقش مهمی در افزایش بهای این سدان دارد و فروشندگان سعی دارند جایگاه هونگچی H5 را در بازار ایران ارتقا دهند تا اتومبیل خود را گران‌تر بفروشند. سطح امکانات به‌کاررفته در هونگچی H5 نیز قابل‌قبول است و مواد باکیفیتی را در نقاط مختلف کابین خودرو خواهید یافت. با‌این‌حال نباید فراموش کرد که همچنان هونگچی H5 یک محصول چینی است و نباید با محصولات اروپایی مقایسه شود.

بهای فول‌ترین نسخه هونگچی H5 در بازار امارات متحده عربی 110 هزار درهم (یک میلیارد و 881 میلیون تومان) است. همین نسخه خودرو در بازار عربستان سعودی نیز 102 هزار ریال سعودی (یک میلیارد و 703 میلیون تومان) قیمت دارد. بنابراین خرید هونگچی H5 با قیمت 6، 7 یا 8 میلیارد تومان به هیچ عنوان توجیه‌پذیر نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی