یوتوب قابلیت آپلود ویدیوهایی با نرخ فریم 60 را اضافه می کند

یوتوب امکان اشتراک ویدیوها با نرخ فریم ۴۸ و ۶۰ را به مرور زمان اضافه می کند. این عملکرد بیشتر برای نمایش تریلر بازی ها کاربرد دارد و معرفی این سرویس جدید هم با تریلر دو بازی تایتان فال و بتلفیلد: هاردلاین انجام شده است.

یوتوب در بلاگ رسمی اش اینگونه نوشت: "تصاویر بازی های ویدیویی شما با نرخ فریم بالای دیوانه وار آن، به زودی و زمانی که ما پشتیبانی از ۴۸ و ۶۰ فریم را در ماه های جاری به سرویس اضافه کنیم، همانگونه که آن ها را بازی می کنید فوق العاده به نظرتان می رسند."

برای مثال فعلا ۳ ویدیو ارائه شده که یکی از آن ها مربوط به بازی تایتان فال است و دیگری مربوط به بازی بتلفیلد: هاردلاین و هر دو را می توانید در حالت ۶۰ فریم ببینید. برای دریافت تصویر مورد نظر دقت داشته باشید که حالت HD را در پایین تصویر و در قسمت تنظیمات انتخاب کرده باشید. سومین تریلر با نرخ فریم ۶۰ هم مربوط به "دبیرستان بازی های ویدیویی" است.

این حرکت و شروع آن با بازی های ویدیویی قطعا خبر خوشحال کننده ای برای گیمرها است و پیام ویژه ای هم به تولید کنندگان محتوا در این شبکه می رساند. به زودی شاهد این خواهیم بود که علاوه بر تریلرهای ۶۰ فریم بر ثانیه بازی ها، دارندگان کانال های معروف مرتبط با ویدیوگیم هم راه جدیدی برای استریم فعالیت های خود پیدا کنند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟