Star Wars: Commander؛ فرمانده های کهکشان دور

Star Wars: Commander؛ فرمانده های کهکشان دور

Clash of Clans بازی محبوب شماست یا از آن متنفرید؟ پاسخ این سوال را که در ذهن آماده داشته باشید خیلی سریع می توانید متوجه شوید که آیا از Star Wars: Commander هم خوش تان خواهد آمد یا خیر. در حقیقت این بازی جدید که براساس دنیای استار وارز شکل گرفته شباهت بالایی به Clash of Clans دارد.

در ابتدای بازی یک پایگاه کوچک و تقریبا بی دفاع دارید اما کم کم با بنای ساختمان ها بیشتر، کسب درآمد و استخراج منابع، دیوارچینی و ساخت مهره های دفاعی می توانید تبدیل به یکی از قدرت های کهکشان شوید و برای کسب امتیازات بیشتر به دیگر پایگاه ها حمله کنید.

برای تسریع در کارها می توانید از کریستال استفاده کنید. کریستال ها در واقع نقش جم (Gem) های Clash of Clans را دارند و در طول بازی نادر اند. اگرچه در صورت تمایل، می توانید با پرداخت دلار کریستال های بیشتر کسب کنید. Commander به رایگان منتشر شده اما از طریق پرداخت های درون برنامه ای کسب درآمد می کند.

استار وارز جدیدی که فعلا برای سیستم عامل iOS منتشر شده و چند هفته دیگر مهمان اندرویدی ها خواهد بود، عنوانی نیست که بخواهد رقابتی جدی با Clash of Clans ایجاد کند، اما محض تنوع و سفر به دنیای جنگ ستاره ای می تواند مناسب باشد. اگر طرفدار سری هستید که به هیچ عنوان این بازی رایگان را از دست ندهید.

Star Wars: Commander
  • Star Wars: Commander
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LucasArts
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۵۶.۹ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato