در سال ۲۰۱۵ ممکن است مجدداً یک آیفون ۴ اینچی عرضه شود

در سال ۲۰۱۵ ممکن است مجدداً یک آیفون ۴ اینچی عرضه شود

استیو جابز معتقد بود هیچ کس تلفن های بزرگ را دوست ندارد اما اپل این فلسفه قدیمی را امسال با عرضه آیفون های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی زیر پا گذاشت. حالا خبر رسیده که کمپانی اهل کوپرتینو قصد دارد مجددا مدل ۴ اینچی را هم به خط تولید خود بیافزاید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گزارش هایی که از چین رسیده می گویند، علاوه بر مدل های پیشین (۴.۷ و ۵.۵ اینچی)، یک مدل ۴ اینچی هم از آیفون جدید در دست تولید است که در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ عرضه می شود. قابلیت استفاده از تلفن همراه با یک دست، یکی از اصلی ترین دلایل تولید آیفون های ۴ اینچی خواهد بود که خصوصا، بازار بانوان را هدف قرار داده است.

با این وجود هنوز مشخص نیست که تولید آیفون های ۴ اینچی، مستلزم طراحی دوباره خواهد بود یا اپل از همان مدل های پیشین بهره خواهد جست. اخیرا یک منبع تایوانی خبری مبنی بر قطع تولید آیفون ۵C منتشر کرده که اگر این اتفاق رخ دهد، آیفون ۵S تنها گزینه در بازار خواهد بود که علاقه مندان به آیفون های کوچک می توانند از آن استفاده کنند.

فراموش کردن آیفون های ۴ اینچی ممکن است برای اپل سخت باشد اما با وجود پشت سرگذاشتن ایدئولوژی جابز و پاسخ دادن به بازار امروز، آیا منطقی خواهد بود که کوپرتینویی ها دوباره به تولید تلفن های ۴ اینچی فکر کنند؟

نظرات ۳۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato