یکی از اعضای Lizard Squad دستگیر شد

یکی از اعضای Lizard Squad دستگیر شد

با توجه به اقدامات اخیر گروه Lizard Squad، بعید به نظر می رسد که ردیابی شان کار سختی بوده باشد. بر اساس گزارش The Daily Dot و پلیس Thames Valley، نیروهای قانونی، عضوی از این گروه با نام Vinnie Omari را در تاریخ ۲۹ دسامبر دستگیر کرده اند، البته نه به خاطر فعالیت های مربوط به گروه، بلکه به علت سرقت اطلاعات حساب های PayPal.

اوماری می گوید پلیس ها پیش از تفهیم اتهام، وی را به قید وثیقه آزاد کرده اند اما تمام دستگاه های کامپیوتری از اکس باکس وان و لپ تاپ ها گرفته تا فلش های USB را ضبط نموده اند.

مشخص نیست که اوماری دقیقا چه مقدار نزدیک به منبع حملات بوده. برایان کربز، ژورنالیستی که به مسائل امنیتی می پردازد در وبلاگ خود اسناد مربوط به دستگیری اوماری را منتشر کرده. همچنین، اطلاعاتی وجود دارد که در ارتباط با یک نوجوان فنلاندی می گوید. Ryan Cleary ملقب به ryan، اخیرا توسط پلیس فنلاند دستگیر شده و مشخص نیست که ارتباط این دو به هم چیست.

اگرچه اوماری فعلا آزاد است اما تا ماه مارس که اولین جلسه دادگاه وی تشکیل خواهد شد احتمالا به مجموع جرائمش اضافه می شود و باید به فکر وکلای کار درستی باشد تا از پس رفع اتهاماتش برآیند.

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato