با PufferSphere M، ویدئو های 360 درجه را بدون نیاز به هدست [تماشا کنید]

با PufferSphere M، ویدئو های 360 درجه را بدون نیاز به هدست [تماشا کنید]

بازار هدست های ۳۶۰ درجه به لطف محصولاتی مانند Oculus Rift در حال اوج گرفتن است و روز به روز ابزارهای جدیدتری را در این خصوص می بینیم. به جای قرار دادن چشم هایتان درون یک هدست و یا تماشای تصاویر بر روی نمایشگری تخت، کمپانی Pufferfish راه حل جذاب تری جهت تماشای ویدئوهای ۳۶۰ درجه ارائه کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

توپ کروی تولیدی شرکت Pufferfish به نام PufferSphere M به شما اجازه می دهد ویدئوهای خود را به شکل ۳۶۰ درجه مشاهده نموده به شکلی که با انگشتتان بر روی آن اسکرول و توپ مورد نظر را بچرخانید. اگر شما تجارتی دارید که سعی در نمایش ویدئو ۳۶۰ درجه جهت تبلیغات دارد، این یکی از جذاب ترین ایده ها برای نمایش آگهی تبلیغاتی شماست.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/The-PufferSphere-M-ball-display-is-the-non-headset-way-to-see-360-degree-videos.mp4"]

این نمایشگر در قطر ۶۰۰×۶۰۰×۷۰۰ میلیمیتر ساخته شده، جنسش از آکریلیک بوده و درون آن پروژکتوری قرار دارد که تصاویر را با وضوح مناسبی به نمایش می گذارد.

مشخصا این نمایشگر برای مصارف تجاری تولید شده و اگر تب این نوع محصولات فراگیر شود، شاید در CES سال ۲۰۱۸ شاهد نمایشگرهای کروی ۱۶k هم باشیم.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato