طراح ارشد HTC این شرکت را ترک کرد

طراح ارشد HTC این شرکت را ترک کرد

برای شرکتی که به طراحی محصولات خود بالیده و آنها را «اصیل» می داند، از دست دادن مکرر طراحان رده اول، امری غیر عادیست. امروز، مدیر ارشد طراحی HTC به نام Jonah Becker، در اکانت توئیتر خود گفت که برای همیشه این شرکت را ترک نموده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

پیش از بکر، Scott Croyle این مسئولیت را بر عهده داشت و تقریبا یک سال پیش از سمت خود کناره گرفت. نکته ی جالب اینجاست که بکر، صرفا کمتر از یک سال چنین جایگاهی را در اختیار داشت.

Screen Shot 1394-01-07 at 8.54.37 AMScreen Shot 1394-01-07 at 8.52.19 AM

با رفتن طراحانی نظیر Croyle و Becker، حال شرکت تایوانی اچ تی سی، صرفا Claude Zellweger را در چتنه دارد. (پیشتر مصاحبه وی با وب سایت ورج را برایتان منتشر نموده بودیم.) اچ تی سی در سال ۲۰۰۸، شرکت One & Co را خرید و این سه طراح نیز از همان شرکت به این کمپانی منتقل گشته و دیزاین سری One را در دست گرفتند.

در هفته گذشته بود که خبر برکناری مدیرعامل این شرکت را به سمعتان رساندیم؛ منابع داخلی اچ تی سی، از درگیری های موجود بین تیم طراحی و فروش خبر می دهند و به احتمال زیاد دلیل ترک این شرکت توسط بکر نیز همین موضوع بوده است.

شرکت اچ تی سی در این خصوص به شکل رسمی این مسئله را تایید نموده و گفته:

HTC

HTC

«ما تایید می کنیم که Jonah Becker کمپانی HTC را ترک نموده؛ وی از زمان ابتیاع شرکت One & Co و در مقطعی حدودا شش ساله به ما همراه بود. از وی برای تمام خدماتی که برای شرکت ما به انجام رسانده تشکر کرده و برای او آرزوی موفقیت داریم. لازم به ذکر است که Daniel Hundt، جایگزین آقای بکر خواهد شد.»

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato