ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

فروش انحصاری محصولات «توتولینک» توسط شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

روز پنج شنبه، ششم خرداد ۱۳۹۵، شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) با برگزاری مراسمی در هتل اسپیناس تهران، خبر داد که عرضه انحصاری محصولات شبکه «توتولینک» (TOTOlink) را در اختیار گرفته و از این پس ...

امیر مستکین
نوشته شده توسط امیر مستکین | ۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۵

روز پنج شنبه، ششم خرداد ۱۳۹۵، شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) با برگزاری مراسمی در هتل اسپیناس تهران، خبر داد که عرضه انحصاری محصولات شبکه «توتولینک» (TOTOlink) را در اختیار گرفته و از این پس شاهد حضور این برند در کشورمان با گارانتی ۳۶ ماهه شرکت گرین خواهیم بود.

در این مراسم که با حضور مدیران پردیس صنعت سیاره سبز، برخی فروشندگان برتر و اصحاب رسانه برگزار شد، مدیران ارشد شرکت یاد شده اقدام به ارائه توضیحاتی در خصوص دستاوردهای گذشته و اهداف آینده خود کرده و بیان نمودند که ارائه محصولات «توتولینک» برگ تازه ای را در دفتر پردیس صنعت سیاره سبز رقم خواهد زد.

IMG_1395-03-10 00:03:13

نخست، مهندس محمد حسن یزدی، مدیر عامل شرکت پردیس صنعت سیاره سبز روی صحنه حاضر گشت و از سوابق خود و شرکت متبوعش گفت.

IMG_1395-03-10 00:03:22

پس از آن نوبت به مهدی میرنقی، مدیر بازاریابی و مارکتینگ شرکت پردیس صنعت سیاره سبز رسید تا آمارهای جالبی را با حضار به اشتراک بگذارد. وی از ایجاد کانال های ارتباطی جدید برای دریافت بهتر بازخورد کاربران نهایی و متخصصان گفت.

او همچنین عنوان نمود که در پاساژ رضای تهران، اولین «شو روم» (اتاق نمایش) را تاسیس کرده اند که در طول زمان، تعداد این شو روم ها در سراسر کشور افزایش خواهد یافت. آقای میرنقی در ادامه از حضور قدرتمند در نمایشگاه ها گفت و بیان نمود که گرین تصمیم دارد در شهرستان ها نیز حضوری پر رنگ داشته باشد.

IMG_1395-03-10 00:03:27

نفر سومی که سخنرانی پرداخت، مهندس خوش سیت بود که بخشی از صحبت هایش، به گذشته شرکت مذکور مربوط می شد. وی بیان نمود که شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در سال ۱۳۷۴  با هدف عرضه محصولات الکترونیکی و همچنین توسعه فرهنگ کیفیت تاسیس شده است و حالا، به مرحله ای دست یافته که تمام کارمندان به همراه خانواده هایشان، از بیمه تکمیلی بهره مند هستند.

IMG_1395-03-10 00:03:33

مهندس شیرخان، مسئول بخش خدمات پس از فروش نیز از اهمیت لبخند مشتری گفت و در خصوص محصولات توتولینک اظهار نمود که این محصول تحت برند IPTIME در کره جنوبی، در ده سال اخیر پرفروش ترین برند بوده است و میزان خرابی آن نیز تنها هفت دهم درصد گزارش گشته است.

وی همچنین اظهار نمود که شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در حال حاضر ۳۳ نماینده جهت ارائه خدمات گارانتی در شهرستان ها داشته و همچنین ۱۳۰ نماینده فروش در سراسر ایران دارد. از طرفی اگر یک محصول نیاز به ارسال به تهران داشته باشد، هزینه این کار رایگان خواهد بود.

IMG_1395-03-10 00:03:38

اما پس از سخنرانی مدیران شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، نوبت به «دیوید زینگ»، مدیر منطقه توتولینک در ایران رسید تا در خصوص نحوه ساخته شدن محصولات شبکه ای این برند، توضیحاتی فنی را ارائه دهد. آقای زینگ که اتفاقاً تلاش می کرد برخی کلمات را به فارسی بیان کند و بر خلاف بیشتر هم وطنان خود، زبان انگلیسی را به صورت بسیار شفاف صحبت می کرد، بیان کرد که هر کدام از محصولات توتولینک، پیش از خروج از کارخانه دو بار مورد آزمایش قرار می گیرند.

او در خصوص حضور این برند در کشورمان نیز اظهار کرد که ایران، بزرگترین جامعه کاربران آنلاین منطقه را داراست و رشد فروش محصولات شبکه در ایران، چشمگیر بوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی