سلاح مخوف آئودی: احتمال تولید یک هایپر کار متفاوت برای رقابت با سوپر اسپرت مرسدس بنز

سلاح مخوف آئودی: احتمال تولید یک هایپر کار متفاوت برای رقابت با سوپر اسپرت مرسدس بنز

همانند AMG که این روزها پروژه توسعه یک هایپر کار با نام Project 1 را دنبال می کند، آئودی نیز چنین برنامه ای در سر دارد. در مصاحبه ای که با اقای Stephan Winkelmann، مدیر بخش اسپرت آئودی انجام شده، مشخصات تازه ای از این سوپر اسپرت رسانه ای شده است.

به گفته ایشان، برای شرکتی نام آشنا در زمینه ساخت خودرو های اسپرت مانند آئودی، تولید خودرویی با عملکرد ویژه و قیمت بالا می تواند ارزش شرکت را بالاتر ببرد. هم اکنون نیز آئودی از پس مسئولیت های خودروی اسپرتی همانند R8 بر آمده است.

داستان تولید این خودرو بر می گردد به ارتباط محکمی که بین تیم مسابقه ای آئودی و بخش خودرو های جاده آن وجود دارد و ماحصل چنین رابطه ای می تواند ساخت خودرویی فوق العاده جذاب و سریع باشد.

طبق گفته های اقای Stephan Winkelmann، اگر چنین خودرویی ساخته شود. هیچ کمکی از مهندسان لامبورگینی گرفته نمی شود و خودرو کاملا زیر دست مهندسین آئودی طراحی و ساخته می شود.

سوال اینجا است که. این خودرو چه طرحی خواهد داشت؟ از آنجا که در جولای امسال شاهد ارائه مدل کانسپت از آئودی با نام F-Tron بودیم که توسط Grigory Gorin با توجه به زبان طراحی Quattro-inspired آئودی، طراحی شده بود، ممکن است در نهایت نیز شاهد نزدیکی مدل تولیدی به این کانسپت مهیج باشیم.

حالا باید منتظر خبر های  تکمیلی این پروژه بود، اما تا زمان تولید این محصول، مشتریان می توانند آئودی R8 را با موتور V10 5.5 لیتری خریداری کنند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato