ماجراجویی در دنیای Stranger Things با اپ ویندوز ۱.۱۱؛ یک سفر نوستالژیک

ماجراجویی در دنیای Stranger Things با اپ ویندوز ۱.۱۱؛ یک سفر نوستالژیک

طرفداران سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) خوشحال باشید، چرا که مایکروسافت به تازگی اپلیکیشنی با محوریت این مجموعه پرطرفدار منتشر کرده که شما را به سفری عجیب و در عین حال نوستالژیک به خط زمانی این سریال، یعنی سال ۱۹۸۵ می‌برد.

اپلیکیشن ویندوز ۱.۱۱ مایکروسافت که در همکاری با شبکه نتفلیکس، همزمان با انتشار فصل سوم این سریال [بررسی ویجیاتو] پرطرفدار منتشر شده در واقع یک بازی معمایی است که در محیط نوستالژیک ویندوز ۱.۰ دنبال می‌شود؛ جایی که باید با اِل، مایک، داستین، لوکاس، مکس و باقی کاراکترهای سریال در یک ماجراجویی پیچیده همراه شده و دنیا را نجات بدهید.

استرنجر تینگز

در ویندوز ۱.۱۱ تعدادی از اپلیکیشن‌های کلاسیک ویندوز مثل Paint، Write و حتی کامند پرامپت اریجینال این سیستم عامل شبیه‌سازی شده‌اند و حل معماها را در محیط آن‌ها انجام می‌دهید. گلیچ‌ها و پارازیت‌های روی صفحه (که یادآور سریال هستند) هم راهنمای شما در این مسیر خواهند بود.

مینی گیم‌های ویندوز ۱.۱۱ همه به شکل هشت بیتی هستند و سرنخ و ایستر اگ‌هایی درباره سریال به همراه دارند. اما به جز حل این معماها، کار بیشتری در محیط آن نمی‌توانید انجام دهید پس انتظار چیزی در حد یک ویندوز کامل را نداشته باشید. ویندوز ۱.۱۱ صرفا یک کار تبلیغاتی مشترک از سوی مایکروسافت و نتفلیکس برای جلب مخاطب به سریال بوده که البته جذاب و سرگرم‌کننده از آب درآمده است.

استرنجر تینگز

به جز ویندوز ۱.۱۱، مایکروسافت به طور همزمان برنامه‌های دیگری برای تبلیغ فصل سوم سریال هم دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ساخت مدل‌های سه‌بعدی و افکت‌های ویژه استرنجز تینگز از طریق هدست‌های واقعیت ترکیبی این شرکت اشاره کرد. همچنین یک دستگاه بازی آرکید با تم استرنجر تینگز نیز برای طرفداران ایکس باکس طراحی شده که مایکروسافت با برگزاری یک مسابقه آن را به برندگان اهدا خواهد کرد.

در انتها بد نیست بدانید که ماجراهای فصل سوم سریال استرنجر تینگز، در تابستان سال ۱۹۸۵ دنبال می‌شود و ویندوز ۱.۰ هم دقیقا در همین سال به دست کاربران رایانه‌های خانگی رسیده. اگر می‌خواهید پیش از تماشای فصل سوم سریال، با حال و هوای آن بیشتر آشنا شوید می‌توانید همین حالا ویندوز ۱.۱۱ را برای رایانه از مایکروسافت استور دانلود کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato